Penzón KITZER

Haus im Ennstal / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Pri lanovke a svahu
Wellness
Wifi zdarma
Polpenzia

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný malý rodinný penzión Kitzer s izbami aj apartmánmi a top polohou pri lanovke a svahu v Haus im Ennstal.

Poloha

Rodinne vedený penzión s kapacitou max 30 osôb sa nachádza v dedinke Haus im Ennstal na okraji centra v pešom dosahu všetkých služieb v nadmorskej výške 800m. Námestie v centre dedinky 5min chôdze. Do centra väčšieho mesta Schladming je možné prepraviť sa aj miestnym ski/busom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Penzión stojí iba asi 100 metrov od lanovky na Hauser Kaibling, návrat k hotelu na lyžiach. Prepojenie s celým strediskom Schladming a jeho 4 kopcami. V stredisku platí skipas Ski Amadé. Najbližšie bežkárske trate sú asi 5min chôdze od ubytovania.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjemne, svetlým drevom zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, wifi pripojenie na internet zdarma, TV s plochou obratovkou a satelitným pripojením. Všetky izby sú nefajčiarske.
 • Dvojlôžková izba Deluxe – svetlá izba s oddelenou spálňou s manželskou posteľou a obývacou izbou s gaučom vhodným ako lôžko pre 2 deti alebo 1 dospelého, priestranná kúpeľňa, predizba, 2x TV, balkón.
 • Dvojlôžková izba Komfort – nová izba s posteľou Boxspring a gaučom, chladnička, balkón s výhľadom a posedením.
 • Dvojlôžková izba – má tiež balkón s posedením.
 • Trojlôžková izba – má balkón s panoramatickým výhľadom a posedením.
 • Rodinná izba – má dve oddelené spálne, jednu s manželskou posteľou a jednu s poschodovou posteľou, prípadne s 2 oddelenými posteľami pre deti, balkón s posedením.
 • Rodinná izba deluxe – nové rodinné izby na 2. poschodí majú asi 45m2, sú svetlé, oddelené spálne, predizba, obývacia izba s veľkým stolom, mini kuchynka, 2x TV (80cm), WC oddelené od kúpeľne, 2 balkóny.
 • Rodinná izba na prízemí – asi 67m2, má 2 oddelené spálne (manželská posteľ; manželská + poschodová posteľ), predizba, veľká kúpeľňa s WC, naviac ďalšie samostatné WC aj s pisoárom, 3x TV (80cm), obývacia zóna s kuchynkou, terasa v záhrade.
 • Jednolôžková izba – možnosť prístelky, má tiež balkón s posedením.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere servírované formou menu. V lete možnosť rezervácie iba s raňajkami, v zime možnosť voľby. Domáca kuchyňa je tradičná, s miestnymi špecialitami, osobne sa o ňu stará "mama" domu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Penzión Kitzer, Haus im Ennstal má reštauráciu / jedáleň s domácim barom - nefajčiarska zóna, oddelený fajčiarsky salónik, wifi pripojenie na internet zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna priamo v dome - parná sauna, fínska sauna, infračervená kabína, oddychová miestnosť a v lete vonku príjemná lúčka.

Zábava, aktivity

Hotel má vlastnú dráhu na rakúsky curling - púšťanie paličiek po ľade...

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 1,50 /osoba od 15r. /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, resp. iné podľa kapacity na požiadanie overíme. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Penzión Kitzer, Haus im Ennstal

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost