Hotel NEUE POST ***

Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming-Dachstein

450 m od lanovky Planai
V centre
Wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemný hotel s vynikajúcou polohou v centre strediska, v pešom dosahu lanovky Planai s wellnessom.

Poloha

Hotel Neue Post má vynikajúcu polohu v centre známeho a rušného lyžiarskeho strediska Schladming s množstvom obchodov, reštaurácií a barov. Železničná stanica Schladming je vzdialená asi 1 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Planai je vzdialená asi 450 m ( cca 5 minút chôdze). GoldenJet Rohrmoos je vzdialená asi 1 km. Lyžovanie Schladming 232 km zjazdoviek a 78 lanoviek a vlekov. 4-Berge Skischaukel sú 4 vzájomne prepojené strediská - Hauser Kaibling (Haus im Ennstal), Planai (Schladming), Hochwurzen (Rohrmoos) a Reiteralm ( Pichl) bez nutnosti vyzuť lyže. Zakúpiť si môžete skipas Ski Amadé, ktorý platí v 25 lyžiarskych strediskách, takže si okrem oblasti Schladming - Dachstein môžete zalyžovať aj v blízkych strediskách Flachau, Wagrain, St. Johann/Alpendorf, Radstadt, Altenmarkt-Zauchensee, Kleinarl,Eben, Filzmoos, Goldegg.
Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Novozariadené, moderné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, flat TV, trezor, wifi zdarma. Niektoré izby majú balkón.

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doobjednať večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Neue Post, Schladming má recepciu s posedením, malý bar, 2 reštaurácie á la carte, úschovňu lyží s vyhrievačom lyžiarok, wifi v celom hoteli zdarma, parkovisko na vyžiadanie za poplatok (obmedzená kapacita).

Šport, relax, wellness

Panorama Spa s rozlohou 200 m 2 a terasou 140 m2sa nachádza na najvyššom poschodí - aromatická parná sauna, infra kabína, fínska sauna s farebnými svetlami, bio sauna, hmlová sprcha, veľká pitná fontána, vyhrievané lavice a relaxačné ležadlá s panoramatickým výhľadom.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie Panorama Spa
  • wifi
  • úschovňu lyží a lyžiarok
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 12 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • večere
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Na vyžiadanie možnosť skrátených resp. predĺžených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Neue Post, Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost