Hotel PLANAI ****

Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Náš tip
10m od lanovky
Wifi
Sauna
Bazén v lete *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Top poloha v rámci Schladmingu - rovno pri lanovke Planai, ku ktorej je možné aj zlyžovať a zároveň v centre Schladming.

Poloha

Hotel Planai postavený len v roku 2012 pred majstrovstvami sveta v alpskom lyžovaní má vynikajúcu polohu v top stredisku Schladming - priamo pri lanovke Planai, 100m od centra mesta s pešou zónou, obchodmi, reštauráciami, trhom a typickou atmosférou tzv. hlavného mesta lyžovania v Rakúsku.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Planai 10m - rovno oproti hotelu. Pri Planai končí aj svah, pri návrate je teda možné zlyžovať k lanovke a pešo prejsť k hotelu (25m). Zastávka skibusu - spojenie do ďalších častí strediska - 10m. Lyžovanie Schladming to sú 4 na lyžiach prepojené kopce a ďalšie priľahlé zjazdovky, spojenie skibusom s ľadovcom Dachstein nad Ramsau am Dachstein. V stredisku platí skipas Ski Amadé.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 94 izieb s balkónom alebo terasou, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC, sušič na vlasy, podlahové kúrenie, TV s plochou obrazovkou, trezor.
 • Standard – pre 2-4 osoby má asi 23m2, manželskú posteľ a 2 vyklápacie lôžka formou poschodovej postele, kútik s posedením. K dispozícii je aj niekoľko prepojených izieb tohto typu.
 • Family I – pre 5-6 osôb má asi 36-39m2, pozostáva z 2 dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou a 1 vyklápacím lôžkom. Jedna z izieb nemá okno a jedna prístelka je krátka, vhodná len pre deti.
 • Family II – pre 5-6 osôb má asi 36-39m2, pozostáva z 2 dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou a 1 vyklápacím lôžkom

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu so sladkými aj slanými jedlami (syry, studené rezy, jogurty, cereálie, ovocie, vajcia, káva, čaj, ovocné džúsy a pod.), popoludní možná šálka kávy alebo čaju a koláčik, večere 3-chodové menu alebo bufet. Tematické večery ako napr. štajerský alebo taliansky večer, stredomorský bufet. Večere vždy obsahujú šalátový bar, polievky a hlavný chod.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Planai, Schladming má recepciu s nepretržitou prevádzkou, bar (10-23h), reštauráciu, lyžiareň, herňu, wifi pripojenie na internet zdarma (kvalitu signálu negarantujeme), parkovanie v hotelovej garáži za poplatok, dostupná výťahom.
Na prízemí hotela je malý supermarket, hotel má vlastnú požičovňu lyžiarskeho vybavenia.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na vrchnom podlaží hotela s výhľadom na Schladming, na ploche asi 100m2 - 2 sauny, vírivka, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť a strešná terasa. Možnosť objednať masáže. V lete je v prevádzke vonkajší bazén.
Bohatšiu ponuku wellnessovania ponúka Erlebnisbad Schladming neďaleko hotela (asi 400m, dostupnosť aj skibusom) - vrátane bazénov či tobogánov pre deti.

Zábava, aktivity

Len asi 100m od veľkého Apres-Ski paláca Hohenhaus Tenne - apres ski zábava na 3 podlažiach.

Rodina, deti

Herňa s hračkami pre deti menšie, aj pre väčšie s hernými konzolami. Detské menu. Vonkajšie detské ihrisko (podľa sezóny).

Doprava

Individuálna. Pre skupiny zabezpečíme na požiadanie minibus / autobus.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • miestne taxy
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

 • garáž € 8 /noc (max výška vozidla 2,20m, platba na mieste)
 • obedový balíček z raňajkového bufetu € 5,50 /deň, vlastná príprava (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,30 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Planai, Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost