Hotel PLANAIHOF ***

Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Na svahu
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Obľúbený hotel ponúka výborné lyžiarske ubytovanie pre nadšencov priamo na svahu uprostred lyžiarskeho kolotoča, sauna, wifi.

Poloha

Rodinne vedený hotel Planaihof sa nachádza priamo pod vrcholom hory Planai v nadmorskej výške 1.800m nad populárnym strediskom Schladming, uprostred svahov a lesov. Z hotelovej terasy je panoramatický výhľad na hory Dachstein a údolie Ennstal. Hotel je dostupný autom po privátnej ceste Planaistrasse (pribaľte si snehové reťaze); hotel je dostupný tiež lanovkou - stanica asi 50m od hotela. Do centra Schladmingu je to po horskej ceste asi 13km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu, bez potreby používať skibus - no i ten k hotelu v zimnej sezóne premáva. Od hotela možné ráno zlyžovať po panenských svahoch 1.000 vertikálnych metrov dolu do Schladmingu. Lyžovanie na prepojených svahoch strediska Schladming, najbližšie Planai a Hauser Kaibling. V stredisku platí skipas Ski Amadé (platný aj pre Ramsau am Dachstein s ľadovcom, aj strediská Salzburger Sportwelt ako Flachau a pod.). Lyžiarska škola aj priamo v hoteli, info na požiadanie.
Viac info o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Izby v hlavnej budove aj novej prístavbe hotela sú zariadené od typického vidieckeho štýlu s drevenými stropmi a nábytkom až po nové izby v modernom štýle. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, telefón, sat TV, trezor, wifi pripojenie na internet a väčšina aj fén na vlasy a balkón. K dispozícii aj izby pre nefajčiarov a alergikov.
 • Dvojlôžková izba typ A – asi 20m2, v novej prístavbe hotela, balkón. Max 2 dospelí + 1 dieťa.
 • Dvojlôžková izba typ B – asi 21m2, v hlavnej budove, balkón. Max 2 dospelí + 1 dieťa.
 • Rodinná izba typ A – asi 28-34m2, v novej prístavbe hotela, 2 oddelené spálne, balkón. Max 2 dospelí + 3 deti.
 • Rodinná izba typ B – asi 28-34m2, v novej prístavbe hotela, 2 oddelené spálne, balkón. Max 2 dospelí + 1 dieťa.

Stravovanie

Polpenzia v cene. Raňajky formou bufetu - cereálny bar, farmársky chlieb, celozrnné pečivo, čajový bar, džúsový bar, ovocie, mlieko, maslo a syry od farmárov. 4-chodové večere formou menu, výber z 3 hlavných chodov - jedno vegetariánske, denne čerstvý šalát z bufetu, pramenitá voda pre hostí. Špeciálne večery ako štajerská noc, studený bufet a pod; bufet dezertov.
Majiteľka sa spolu s tímom osobne stará o kuchyňu, využíva najmä produkty od miestnych farmárov a z regiónu. Výber od špecialít z diviny po vegetariánske jedlá. V hoteli je otvorená aj a la carte reštaurácia po celý deň.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Planaihof, Schladming má recepciu, reštaurácia, wifi v reštaurácii a izbách, lyžiareň s možnosťou čistenia lyžiarok a sušičom, terasa,

Šport, relax, wellness

Wellness zóna na 100m2pre klientov zdarma - fínska sauna, parný kúpeľ, bio sauna, infračervená kabína, tichá miestnosť. Zariadenia otvorené denne od 16h, v prípade nepriaznivého počasia aj skôr.
Množstvo aktivít v susedstve hotela aj počas letnej sezóny - 50m od hotela zážitkový park Planai s vysutými lanami a pod.

Rodina, deti

Vybavenie pre deti k dispozícii na požiadanie zdarma - postieľky, vysoká stolička, prebaľovací matrac. Zľavy pre deti, špeciálne jedlá určené deťom. Začiatočnícke svahy pri hoteli, lyžiarska škola priamo v hoteli, aj s celodennou starostlivosťou o deti.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Transfer zo železničnej stanice na požiadanie. Hotel je dostupný autom po privátnej ceste Planaistrasse (pribaľte si snehové reťaze), klienti hotela neplatia mýto. Hotel je dostupný tiež lanovkou - stanica asi 50m od hotela. Do centra Schladmingu je to po horskej ceste asi 13km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • drink na privítanie
 • využívanie sauna zóny
 • wifi zdarma
 • parkovanie
 • cestné mýto na cestu Planaistrasse
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • plnú penziu
 • za zviera € 25 /pobyt (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, podľa termínu. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Planaihof, Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost