Hotel PRUGGERERHOF ***

Pruggern / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

5km od svahu
Sauna
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Príjemné ubytovanie s výhodnou cenou v dobrej dostupnosti svahov Schladmingu, sauna, wifi a parkovanie zdarma.

Poloha

Hotel Pruggererhof sa nachádza v údolí Ennstal v centre malej dedinky Pruggern, ktorá je asi 15km od populárneho lyžiarskeho mesta Schladming. Hotel je otvorený celoročne nie len pre lyžiarov, ale aj cyklistov, motorkárov a dovolenkárov v pestrom regióne Schladming - Dachstein.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Gastelberg asi 5km - tieto svahy nie sú na lyžiach prepojené so Schladmingom, no platí tu spoločný skipas Ski Amadé. Najbližšie prepojené svahy a lanovky sú v Haus im Ennstal, asi 8km od hotela, Planai v Schladming 15km. Premáva tu od hotela skibus, ktorý je so skipasom zdarma.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 17 štýlovo zariadených izieb má kúpeľňu so sprchou a WC, LED TV, minibar, wifi pripojenie na internet zdarma. Izby sú 1- až 4-lôžkové, niekoľko rodinných izieb má 2 spálne. Väčšina izieb má balkón alebo francúzsky balkón / okno.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere tiež formou bufetu so šalátovým barom. Kuchyňa ponúka rakúske, maďarské aj medzinárodné jedlá, bufet šalátov. Bezlepkové menu na požiadanie za príplatok. Vianočné a silvestrovské menu v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Pruggererhof, Pruggern má recepciu, reštauráciu, kaviareň, zimnú záhradu a letnú terasu, vyhrievanú lyžiareň, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Menšia wellness zóna - sauna a tichá miestnosť, sauna zdarma denne v čase 15-20h (prípadné úpravy na mieste).

Rodina, deti

Deti do 3 rokov na prístelke zdarma.

Extra

Silvester - bohatý raňajkový bufet, večer silvestrovské menu, o poloci ohňostroj pred hotelom, 1 pohár sektu na prípitok, novoročné občerstvenie.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie sauny
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 15r. /noc (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

 • bezlepkové menu € 10 /osoba /noc (na požiadanie)
 • župan € 10 /prenájom (na mieste)
 • osuška do sauny € 3 /prenájom (na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, možné aj skrátené pobyty. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 do 20,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu v čase 8,00 - 10,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Pruggererhof, Pruggern

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost