Penzión RÜHRLEHNERHOF

Ramsau am Dachstein / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming-Dachstein

1km od svahu
9km od lanovky Planai
Wi-fi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Rodinný gasthof Der Rührlehnerhof na pokojnom panoramatickom mieste v Ramsau am Dachstein s možnosťou polpenzie, vhodný pre bežkárov aj lyžiarov, ktorí hľadajú ubytovanie pri Schladmingu za príjemnú cenu.

Poloha

Rodinne vedený penzión Der Rührlehnerhof sa nachádza v dedinke Ramsau am Dachstein pod dachsteinským ľadovcom v časti Schildlehen, na pokojnom mieste asi 1,5 km od centra dedinky. Gasthof má zároveň farmu, ktorá produkuje vlastné mliečne a mäsové produkty, ktoré využíva aj v kuchyni pre hostí. K penziónu patrí ešte partnerský dom Siegmundsheim, ktorý je asi 100 m od budovy gasthofu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie lyžiarske vleky sú asi 1 km od hotela - ideálne pre začiatočníkov. Ramsau je známy pre bežecné lyžovanie, trate vedú v blízkosti penziónu. Zastávka skibusu asi 5min chôdze od hotela. Lanovka Planai v Schladming s prepojením na známe 4 kopce je asi 9km od penziónu. Lanovka na ľadovec Dachstein asi 7 km.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, sat TV, wifi pripojenie na internet, centrálne kúrenie a väčšina balkón. Niektoré majú možnosť prístelky.

Stravovanie

Raňajky v cene. Možnosť doobjednať večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Gasthof Penzión Rührlehnerhof, Ramsau am Dachstein má recepciu, spoločenskú miestnosť / jedáleň - veľký salónik, kde sa podávajú raňajky aj večere. Parkovanie pre hostí zdarma.

Zábava, aktivity

Farmárska ZOO, kde si deti môžu pozrieť chované zvieratá - kravy, prasiatka, teliatka, zajace, mačky, kačky, sliepky, kozy aj poníky a samozrejme pes. Voľnočasový park a jazierko na kúpanie (v lete) asi 10min chôdze od penziónu.

Rodina, deti

Rodiny sú v gasthofe vítané. Detská postieľka na požiadanie, detské menu.

Extra

Domáce zvieratá na požiadanie povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
  • wifi zdarma
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 2,50 /osoba od 15r /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 3-7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Penzión Rührlehnerhof, Ramsau am Dachstein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost