Apartmány SIEDER ***+

Pichl bei Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming-Dachstein

Pri svahu
Renovované
Wifi
Raňajky *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Príjemné apartmány s výbornou polohou vedľa lyžiarskeho svahu v top stredisku Schladming.

Poloha

Hosťovský dom (gästehaus) Sieder s apartmánmi renovovanými v roku 2009 má výbornú polohu pre lyžiarov - hneď vedľa lyžiarskeho svahu v Pichl bei Schladming, časť Gleiming. V blízkosti zopár reštaurácií, pokojná lokalita.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hneď vedľa lyžiarskeho svahu a pár metrov od lanovky Reiteralm Silver Jet lyžiarskeho strediska Schladming. V stredisku platí skipas Ski Amadé - v celom Schladmingu, na ľadovci Dachstein a tiež v ďalších známych strediskách v blízkom okolí.
Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

V dome sú prenajímané celkom 4 apartmány, dva väčšie a dva menšie, boli nedávno renovované (2009) a sú zariadené v príjemnom rustikálnom horskom štýle. Rozdelené sú podľa farebného ladenia. Všetky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti, v kuchynke 4-horákový sporák, rúru na pečenie, kávovar, umývačku riadu, chladničku s mraziacim boxom, menšie aj mikrovlnku; tiež sat TV s plochou obrazovkou, CD a DVD prehrávač, wifi pripojenie na internet a balkón.
 • Oranžový apartmán – pre 1-4 osoby má asi 40m2, je na 1.poschodí, má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, balkón orientovaný na západ.
 • Zelený apartmán – pre 2-4 osoby má asi 40m2, je na 2.poschodí, má spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, balkón orientovaný na východ.
 • Červený apartmán – pre 2-6 osôb má asi 55m2, je na 2.poschodí, má 2 spálne - každú s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 2 kúpeľne, balkón.
 • Modrý apartmán – pre 2-6 osôb má asi 50m2, je na 1.poschodí, má 2 spálne - každú s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, 2 kúpeľne, balkón a terasa.

Stravovanie

Individuálne. Možnosť doobjednať raňajky podávané priamo v hosťovskom dome.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Sieder, Pichl bei Schladming má raňajkovú miestnosť, lyžiareň s vyhrievaným sušičom lyžiarok, pripojenie na internet, parkovacie miesta.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • parkovanie (do vyčerpania kapacity)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100 /apartmán (platba na mieste)
 • záverečné upratovanie € 50 - 60 /apartmán (okrem kuchynského kúta, platba v CK)
 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • raňajky € 8 /osoba /deň (na požiadanie)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Počas sviatkov môžu byť iné fixné termíny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Sieder, Pichl bei Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost