Hotel Landhaus ST. GEORG

Gröbming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Dieťa do 6 rokov zdarma
Wellness
Wi-Fi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemné ubytovanie v dobrej dostupnosti svahov Schladmingu za výhodnú cenu, s wellness zónou.

Poloha

Typický alpský hotel Landhaus St. Georg sa nachádza v idylickom mestečku Gröbming v lyžiarskom stredisku Schladming-Dachstein. Centrum Gröbming v dosahu pešej chôdze do 10 minút. Centrum Schladming asi 18 km. Hotel je otvorený počas zimnej aj letnej sezóny.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 10km od najbližších vlekov s prepojením na celé lyžiarske stredisko Schladming-Dachstein v Haus im Ennstal, asi 10 min jazdy. Z Gröbmingu premáva aj skibus, zastávka ku Stoderzinken, čo je malé rodiné stredisko v rámci Schladming-Dachstein asi 500 m. Transfer z hotela do partnerskej lyžiarskej školy. Najbližšie bežkárske trate 100 m.
Viac o lyžiarskom stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, káblová TV s rádiom, trezor a väčšina balkón. Max kapacita hotela cca 70 osôb.
 • Dvojlôžková izba bez balkónu – pre 1-2 osoby. Celkovo 1x jednolôžková a 5 dvojlôžkových.
 • Dvojlôžková izba s balkónom – pre 2-3 osoby, možná detská postieľka / posteľ 80x160cm alebo gauč ako prístelka. Celkom 9 izieb.
 • Turm Suita – pre 2 osoby + priestor pre prístelku, priestranná izba s obývacou časťou s posedením, kachľová pec, balkón s výhľadom na hory. Celkom 2 suity.
 • Bio Suita – pre 2-4 osoby, oddelená spálňa a obývacia miestnosť s dvojlôžkovým gaučom, niekde aj kachľová pec, balkón alebo terasa. Celkom 6 suít v hoteli.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v cene - studené a teplé pokrmy z regiónu, vital produkty, čerstvé ovocné šťavy z bio fariem; káva, cappucino, latte-macchiato, espresso atď, výber čajov. Možnosť doobjednať polpenziu – 4-chodové večere formou menu s možnosťou výberu.
Hotel má aj a la carte reštauráciu s tradičnou a medzinárodnou kuchyňou. Možnosť objednať špeciality ako Fondue Chinoise, bývajú tu aj tematické večery či večera na grile.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Landhaus St. Georg, Gröbming má recepciu, reštauráciu, bar, salónik, wifi pripojenie na internet v lobby zdarma, lyžiareň, parkovanie pri hoteli zdarma, garáž za poplatok. Seminárne priestory - seminárna miestnosť Stoder 70m2 s kapacitou 30-60 osôb podľa sedenia, 70 osôb koktejl, lobby 50m2 50 osôb, terasa 300m2 60-250 osôb. Technické vybavenie aj seminárne balíčky k dispozícii, detaily na požiadanie.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna – bio sauna, parný kúpeľ, tepidarium, infračervená kabína, fontába na pitie s Grander vodou, relaxačná zóna.
Masáže a procedúry na vyžiadanie za poplatok. Župan k dispozícii na izbe.

Zábava, aktivity


V zime v stredisku pestré možnosti pre bežecké lyžovanie (najbližšia trať len 100m od hotela), zimnú turistiku, výlety na snežniciach a niekoľko sánkarských dráh. Najbližšia je na Gastelberg, asi 9km od hotela, aj s nočným osvetlením. Curling na požiadanie v Gröbmingu alebo okolí, tiež jazda na konskom záprahu.
V mestečku Gröbming je zážitkový park aj s veľkou atrakciou strediska Flying Fox - možnosťou spustiť sa na vysutých lanách v 4 radoch - v prevádzke už len mimo zimnej sezóny.

Rodina, deti

Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka vrátane bielizne na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • využívanie wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 2,00 / osoba od 15 rokov / deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • večere - polpenziu
 • detská postieľka € 5 /noc (na požiadanie, platba na mieste)
 • garáž € 10 /deň (na mieste)
 • pes € 12,00 / noc (na vyžiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

 • 7=6 - akcia 1 noc zdarma pri pobyte na 7 nocí v termínoch 08.01.-08.04.2018.
Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, menej za príplatok. Nástupný deň je na vyžiadanie ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od najneskôr 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Landhaus St. Georg, Gröbming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost