Hotel WALDFRIEDEN ****

Rohrmoos bei Schladming / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming

Priamo pri svahu
Bazén / Wellness
Wifi
Deti do 6r. zdarma

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Výborný hotel Waldfrieden priamo pri svahu v Rohrmoos bei Schladming, s bazénom a wellness zónou, patrí medzi top hotely v stredisku Schladming.

Poloha

Rodinne vedený Alpenhotel Waldfrieden sa nachádza uprostred lyžiarskych svahov v dedinke Rohrmoos nad Schladmingom v nadmorskej výške 1.100 m, asi 1,5 km od malého centra dedinky a 4,5 km od centra Schladmingu.

Lyžovanie, skibus, skipas

Ski-in ski-out poloha rovno pri lyžiarskych svahoch, najbližšie lanovky oproti hotelu - Gipfelbahn Hochwurzen aj obyčajný vlek. Skibus nie je potrebný, lyžovanie na prepojených svahoch 4 kopcov Schladmingu. V stredisku platí skipas Ski Amadé, možné objednať s pobytom. V susedstve hotela je lyžiarska škola, partnerský prenájom lyžiarskeho vybavenia, snowboardová škola a tiež svah na nočné lyžovanie.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby, apartmány

Príjmne zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, TV, trezor, bezdrôtové pripojenie na internet a balkón.
 • Izba Panorama – menšia útulná izba pre 2-3 osoby.
 • Suita Alpenblume – priestranná junior suita s dvojlôžkovou spálňou a opticky oddelenou obývacou zónou s možnosťou spania pre 3. osobu.
 • Izba Enzian – dvojlôžková izba novo zariadená na sezónu 2017/18.
 • Suita Hochwurzen – priestranná suita s opticky oddelenou obývacou časťou od spálne, pre 2-4 osoby.
 • Izba Bergblick – nedávno novo zariadená dvojlôžková izba s možnosťou niekde až 2 prísteliek.
 • Izba Dachstein – dvojlôžková izba v novom sviežom alpskom dizajne.
 • Tower Suita – pre max 4 osoby, pozostáva z dvoch izieb a má naviac vlastnú infračervenú kabínu (2-miestna).
 • Rodinná izba – možnosť dvoch izieb prepojených dverami, napr. 2 izby Alpenblume.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou pestrého bufetu, v zime na poludnie bufet polievok, popoludňajšie lyžiarske občerstvenie, večere servírované s možnosťou výberu z menu, bufet polievok, šalátový bar, týždenne tematický bufetový večer.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Waldfrieden, Rohrmoos bei Schladming má recepciu, útulnú lobby s posedením, salóniky a zimnú záhradu, reštaurácia, 2 výťahy, lyžiareň na sušenie lyžiarok. Hotel je nefajčiarsky.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli - zdarma využívanie vnútorného bazénu s vírivou časťou a masážnymi tryskami, saunovej zóny - fínska sauna, bio sauna, aromatický parný kúpeľ, infračervená kabína, relaxačná miestnosť s vodnými posteľami, fitnes miestnosť. Kúpeľná taška na izbe - k dispozícii župany, papučky a osušky počas pobytu. Na požiadanie za poplatok masáže. Vstup do saunovej zóny od 14 rokov. Využívanie wellness zóny v deň odchodu možné za poplatok.

Zábava, aktivity

Sánkarská dráha dlhá 7km aj s večerným osvetlením a svah na nočné lyžovanie vedie popri hoteli!

Rodina, deti

Deti do 6 rokov zdarma v izbe s dospelými. K dispozícii sú aj priestranné rodinné izby. Večer detské menu alebo detský bufet. Herňa pre deti v hoteli, pred hotelom priestor na hry či stavanie snehuliakov. Detské ihrisko v lete - trampolína, stolný tenis, vonkajší bazén aj starostlivosť o deti s programom v dedinke Rohrmoos.

Extra

Zvieratá v hoteli nie sú povolené.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu, wellness a fitnes zóny
 • wifi na izbách zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,50 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, iné podmienky len na vyžiadanie podľa aktuálnej kapacity. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Waldfrieden, Rohrmoos bei Schladming

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost