Hotel BERGLAND ****

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

Náš tip
V širšom centre
50 m od lanovky
Bazén a wellness
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****/ Dizajnový hotel má výhodnú polohu a ponúka vysoký komfort ubytovania a relaxácie. Sky Spa welness centrum s rozlohou 1.700 m2, pokojné prostredie, blízko centra, lyžovanie na 144 km zjazdoviek.

Poloha

Dizajnový hotel Bergland má vynikajúcu polohu v pokojnom prostredí a predsa blízko pulzujúceho centra strediska Sölden. V tomto hoteli bol ubytovaný aj Daniel Craig počas natáčania filmu James Bond - Spectre.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia je pozemná lanovka "Zentrum Shuttle" s prepojením na svahy Innerwald (a tým s celým strediskom)- len 50m od hotela, tam sa nachádza aj zastávka skibusu. Lanovka Gaslaichkogelbahn je vzdialená 650m, Giggijochbahn 1,5km. 144 km zjadoviek všetkých náročností, ktoré sú vzájomne prepojené a tak sa bez vyzutia lyží dostanete až na Őtztalerské ľadovce - Tiefenbach a Rettenbach. Večer sa Sölden mení na veľkú aprés ski párty. Lyžovanie Sölden je skvelou voľbou pre vášnivých lyžiarov ale aj pre milovníkov bujarej zábavy.

Izby, apartmány

Všetky izby dýchajú alpskou atmosférou. Komfortne a predsa útulne zariadené, elegantné izby kde sa spája moderné s tradičným. Izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, flat TV, telefón, trezor, wifi, naplnený minibar pri príchode.
 • Jednolôžková izba – asi 36 m2, je vhodná pre 1 dospelú osobu, na vyžiadanie možnosť ubytovania 1 dospelej osoby a 2 detí, má obývací kútik s kreslami. Kúpeľňa so sprchou a samostané WC.
 • Junior – asi 36 m2, má obývací kútik, kúpeľňu so sprchou a oddelené WC. Možnosť 1 prístelky - môže byť aj rozkladací gauč.
 • Bergland – asi 43 m2, má obývací kútik a panoramatický balkón, kúpeľňu so sprchou, oddelené WC. Možnosť 2 prísteliek - môžu byť aj rozkladací gauč.
 • Sölden – asi 40 m2, má obývací kútik, balkón s výhľadom na kostol, kúpeľňu so sprchou a WC. Možnosť 1 prístelky - môže byť aj rozkladací gauč.
 • Panorama – asi 40 m2, má obývací kútik, južne orientovaná terasa s panoramatickým výhľadom, športový kútik, kúpeľňu s vaňou/ sprchou a WC. Možnosť 2 prísteliek - môže byť aj rozkladací gauč.
 • Mountain – asi 40 m2, má obývací kútik s kreslami, balkón s výhľadom na Nederkogl, kúpeľňu s vaňou a sprchou, dve umývadlá a oddelené WC. Možnosť 2 prísteliek - môže byť aj rozkladací gauč.
 • Family – asi 58m2, spálňa spojená dverami s detskou izbou, kúpeľňa s oddeleným WC, balkón a obývací kútik s kreslami. Izba je vhodná pre 2 - 5 osôb.
 • Wellness – asi 85m2, južne orientovaná terasa s panoramatickým výhľadom, ležadlami a kresielkami, vaňa pri posteli, samostatné WC, sauna, zážitková sprcha, obývací kútik s kreslami, pohovkou.
 • James Bond – asi 212m2 suita s panoramatickým výhľadom, balkónom a 3 samostatnými spálňami pre 2 - 6 osôb: Brunnenkogl - má spálňu so sprchou a WC, hojdacie kreslo a Flat TV. Izba s krbom - má kúpeľňu s vaňou a sprchou, oddelené WC, dvojité umývadlo, šatník, flat TV, bezdrôtové rádio, telefón, trezor, gauč, jedálenský stôl, oddelená obývacia časť s krbom. Nederkogl - má kúpeľňu s parnou sprchou, samostatné WC, bidet, dvojité umývadlo, voľne stojaca vaňa v spálni, flat TV, rádio, telefón a trezor. V tejto suite bol ubytovaný predstaviteľ Jamesa Bonda - Daniel Craig.

Stravovanie

Polpenzia - bohatý raňajkový bufet a raňajky pre "dlho spiacich" bez časového obmedzenia, viac -chodové kulinárske večerové menu, alternatívne s gala večerou alebo tématickým bufetom. Privítací nápoj.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Bergland, Sölden má recepciu s halou, dennú miestnosť s krbom, centrálne wifi, a la carte reštaurácia, jedáleň, bar s krbom - široká ponuka prvotriednych vín, kokteilov a likérov, vínna pivnica nájdete tu viac ako 200 výberových vín, cigarový kútik s ponukou cigár, koňakov a whisky, garáž, vyhrievaná lyžiareň so sušičom lyžiarok.

Šport, relax, wellness

 • Exkluzívne Sky Spa má rozlohu 1.7002, nájdete tu vnútorný bazén 11 x 7,5 m s prekrásnym výhľadom, vonkajšia vírivka s vodou 36 - 38 o a výhľadom na Nederkogl, fínska sauna 90 - 10 o, organická sauna, s teplotou okolo 55 o, parný kúpeľ parou teplou okolo 50o, plavková sauna - túto saunu môžete využívať len ak máte na sebe plavky, kamenný salónik - relaxujete na vyhrieavaných kamenných ležadlách, krb, slnečná terasa s pohodlnými drevenými ležadlami, v relacačnom centre k dispozícii nápojový bar s vodou Gradner, čaj , sušené ovocie a oriešky.
 • Masáže a rôzne procedúry za poplatok na mieste.
 • Fitness miestnosť s kardio strojmi, telocvičňa s rôznymi cvičebnými programami - fit ball, pilates, cvičenia na chrbáť. Info na mieste.
 • Rodina, deti

  Zľavy pre deti na prístelkách, rodinná suita,

  Doprava

  Individuálna.

  Cenník

  Cena zahŕňa

  • Ubytovanie s polpenziou
  • privítací nápoj
  • naplnený minibar pri príchode
  • využívanie Sky Spa wellness centra
  • rezervované parkovacie miesto v garáži
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

  Povinné doplatky

  • miestna taxa €3,00 /osoba od 15 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

  Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

  Zľavy, akcie, lastminute

  Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

  Rezervácia

  Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

  Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, na vyžiadanie ľubovoľný. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby a suity je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

  Kalkulácia ceny

  Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
  Termín pobytu od: do:
  * Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
  Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

  Mapa

  mapa Bergland, Sölden

  cestovná kancelária

  RENY TRAVEL, s.r.o.
  Šaštínska 24
  841 04 Bratislava

  Tel.: 00421 2 5464 0661
  Mobil 00421 918 792 636
  Mobil 00421 911 954 023
  Mail: info@renytravel.sk

  Skype: renytravel_anna

  Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
  Viac info: Cestovná kancelária

  Kontaktný formulár

  Rýchly kontakt:


  © 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost