Hotel EDELWEISS ****

Hochsölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

Pri svahu
Bazén / Wellness
Wifi
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Príjemné ubytovanie s bazénom a wellness zónou priamo na svahu v časti Hochsölden.

Poloha

Rodinne vedený hotel Edelweiss sa nachádza nad obľúbeným lyžiarskym strediskom Sölden v malej časti Hochsölden, priamo na lyžiarskom svahu v nadmorskej výške 2.090m. Centrum Sölden s množstvom barov a reštaurácií asi 7km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na lyžiarskom svahu v časti Hochsölden - dobré spojenie aj na ľadovec Tiefenbach / Rettenbach lanovkou, ktorou sú ľadovce prepojené so zvyšnou časťou strediska. Od hotela je možné zlyžovať až dole do Söldenu k lanovke Giggijochbahn. Všetky časti strediska sú prepojené bez potreby skibusu (podľa sezóny). Skipasy je možné objednať vopred.
Viac informácií o stredisku - lyžovanie Sölden.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby rôznych typológií majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC (väčšinou samostatné), sušič na vlasy, kúpací plášť, rádio, TV, telefón, trezor, wifi pripojenie na internet a väčšina balkón. Izby sú nefajčiarske. Izby majú manželské postele, v junior suitách možnosť oddeleného spania - jedna osoba na posteli a jedna na gauči.
 • Jednolôžková izba Deluxe – asi 25m2, sprcha /WC, južne orientovaný balkón.
 • Dvojlôžková izba Hochsölden – asi 34m2, vaňa, samostatné WC, niektoré s oddelenou časťou pre deti, severne orientovaný balkón. Možnosť prístelky pre dieťa.
 • Dvojlôžková izba Griesskogel – asi 30-37m2, vaňa alebo sprcha, samostatné WC, niektoré severne orientovaný balkón. Možnosť prístelky pre dieťa.
 • Dvojlôžková izba Deluxe Gaislachkogel – asi 36m2, samostatné WC, obývacia časť, veľký južne orientovaný balkón. Rezervované vnútorné parkovacie miesto.
 • Junior Suita Edelweiss – asi 40m2, pre 2-4 osoby, vaňa /sprcha, samostatné WC, obývacia časť, kachľová pec, priestranný balkón, možnosť prístelky pre dieťa. Rezervované vnútorné parkovacie miesto.
 • Junior Suita Edelweiss s južne orientovaným balkónom - pre 2-4 osoby.
 • Junior Suita Rotkogel – asi 37m2, pre 2-3 osoby, vaňa /sprcha, samostatné WC, kachľová pec a minibar, balkón, možnosť prístelky pre dieťa. Rezervované vnútorné parkovacie miesto.
 • Tower Suita Nederkogel – asi 60m2, pre 2-4 osoby, dvojpodlažná vo vežovej časti hotela, samostatné WC, kachľová pec a minibar, loggia, možnosť prístelky pre dieťa. Rezervované vnútorné parkovacie miesto.
 • Suita Schwarzkogel – asi 51m2, samostatné WC, kachľová pec a minibar, severne orientovaný balkón, možnosť prístelky pre dieťa. Rezervované vnútorné parkovacie miesto.
 • Panoramatická Suita so zimnou záhradou – resp. Penthouse, asi 50m2, 2-4 osoby, samostatné WC, kachľová pec a minibar, píniové drevo, južne orientovaná zimná záhrada. Rezervované vnútorné parkovacie miesto.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s organickým kútikom, popoludňajšie občerstvenie a bufet koláčov (bez nápojov), servírované 4-chodové večere s možnosťou výberu z 3 menu, bufet šalátov a syrová tabuľa. Tematické večery alebo farmársky bufet, gala večera pri sviečkach podľa programu. V nedele býva podávaný privítací drink.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Edelweiss, Hochsölden má recepciu, bar, fajčiarsky salónik s krbom, jedáleň, reštauráciu s panoramatickým výhľadom na svahy, vínna pivnica - možnosť degustácie na požiadanie, lyžiareň, wifi prippojenie na internet zdarma v lobby aj izbách, garáž.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli na 500m2 - panoramatický vnútorný bazén, fínska sauna, bylinný kúpeľ, soľný parný kúpeľ, parný kúpeľ, ľadový prameň, sprchy, zóna s čerstvým vzduchom, oddychová zóna s panoramatickou zimnou záhradou, telocvičňa s kardio vybavením. Masáže na požiadanie a solárium za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Stredisko je známe svojimi apres ski barmi a zábavou až do noci - tieto bary sú v centre asi 7km od hotela.

Rodina, deti

Niektoré izby majú oddelenú časť na spanie pre deti, na požiadanie. V hoteli je herňa pre deti a mladých.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna, pribaľte si snehové reťaze. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme aj dopravu do strediska, resp. transfer z letiska aj pre individuálnych klientov.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • popoludňajšie občerstvenie
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet
 • rezervované parkovacie miesto, kde je uvedené
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • silvestrovská večera (31.12.)
 • miestna taxa cca € 3,00 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

 • garáž € 10 /deň, resp. v cene pre vyššie typy izieb
 • plnú penziu, na požiadanie
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 5 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, resp. na požiadanie ľubovoľný. Počas Silvestra je minimálna dĺžka pobytu 10 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Edelweiss, Hochsölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost