GRÜNWALD Resort

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

Priamo pri svahu
Wifi
Sauna *
Chaty
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Chaletový rezort s výhodnou polohou priamo pri lyžiarskom svahu v top stredisku Sölden, chaty pre až 12 osôb.

Poloha

Rezort Grünwald s apartmánmi a chatami sa nachádza priamo pri svahu na pokojnom panoramatickom mieste nad dedinkou Sölden. Dolu do centra je to aspoň 1,5km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu č. 21 a 22 vedúcemu k údolnej stanici lanovky Giggijohbahn. Svahy sú spravidla v prevádzke od decembra do začiatku / polovice apríla, podža snehových podmienok. Mimo tohto obdobia sa ešte lyžuje na žadovci v Sölden, dostupnos skibusom alebo autom. Skipasy je možné zakúpi priamo v rezorte (alebo vopred). Zastávka skibusu pred rezortom, je pri ceste vedúcej do Hochsölden. Rezort má úschovňu lyží pri lanovke Giggijoch.
Viac info o stredisku na lyžovanie Sölden.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené chaty a apartmány v horskom štýle majú každá vlastnú saunu, uteráky a osušky, bielizeň, tiež toaletný papier, mydlo, mini šampón, papučky, vysávač; kuchyňu, resp. kuchynský kút v obývacej miestnosti s kompletným vybavením - umývačka riadu, kávovar, rúra na pečenie, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, 4-horákový sporák, utierky, prostriedok do umývačky riadu, papier na pečenie, bio-rozložitežné vrecia na odpad, TV s plochou obrazovkou. Celkom sa prenajíma 7 chaletov (po 2 chalety 6 a 8) a 5 apartmánov. Rezort je nefajčiarsky.
 • Apartmán A2 Superior – asi 50m2, pre 2-3 osoby, v hlavnej budove rezortu, spálňa s manželskou postežou, obývacia miestnos s kuchynským kútom - možnos 1 pridaného lôžka, kúpežňa so sprchou, samostatné WC, južne orientovaná terasa.
 • Chalet 2 Superior – asi 50m2, spálňa s manželskou postežou, trezorom a terasou, obývacia miestnos s gaučom a kuchynským kútom (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii, keramický sporák), kúpežňa so sprchou, sušič na vlasy, samostatné WC.
 • Chalet 4 Superior – asi 100m2, pre 4-5 osôb, 2 spálne s manželskou postežou a možnosou 1 pridaného lôžka, trezor a terasa / balkón v každej izbe, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii, keramický sporák), kúpežňa, 2 sprchy, sušič na vlasy, 2 samostatné toalety. Vlastná lyžiareň.
 • Apartmán A5 Superior – asi 95m2, pre 5 osôb, 2 spálne s manželskou postežou, v jednej aj s 1 samostatným lôžkom, balkón, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii), kúpežňa so sprchou, samostatná toaleta.
 • Apartmán A5 – asi 75m2, pre 5 osôb, v hlavnej budove rezortu, spálňa s manželskou postežou, spálňa s manželskou postežou a samostatným lôžkom, južne orientovaný balkón, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa, 2 kúpežne so sprchou, 2 samostatné toalety.
 • Apartmán A6 – asi 75m2, pre 5 osôb, v hlavnej budove rezortu, 2 spálne s manželskou postežou a samostatným lôžkom, južne orientovaný balkón, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii), 2 kúpežne so sprchou, 2 samostatné toalety.
 • Chalet 6 – asi 95m2, pre 6 osôb, 2 spálne s manželskou postežou, spálňa s poschodovou postežou, možnos 1 pridaného lôžka (natesno), balkón / terasa a trezor v izbách, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii), 2 kúpežne so sprchou, 2 samostatné toalety.
 • Chalet 8 – asi 110m2, pre 8 osôb, 3 spálne s manželskou postežou, spálňa s poschodovou postežou, balkón / terasa a trezor v izbách, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii), 2 kúpežne so sprchou, 2 samostatné toalety.
 • Chalet 12 – asi 240m2, pre 12 osôb, 6 spální s manželskou postežou, možnos pridaného lôžka - natesno, balkón / terasa a trezor v každej izbe, tiež TV, obývacia miestnos s gaučom, kuchyňa (aj Nespresso kávovar - kapsule k zakúpeniu na recepcii, keramický sporák), 5 kúpežní so sprchou, 6 samostatných toaliet. Vlastná lyžiareň.

Stravovanie

Individuálne. Možnos doobjedna raňajky - chladnička naplnená raňajkovými produktami, resp. tiež donáška pečiva alebo nákupná služba, za poplatok. V rezorte je Panorama Alm - apres ski bar s reštauráciou, otvorený aj pre verejnos.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Grünwald Resort, Sölden má recepciu otvorenú 8-12h, wifi pripojenie vo všetkých jednotkách zdarma, lyžiareň so sušičom lyžiarok, vonkajšie parkovacie miesta zdarma, garហza poplatok na mieste. Samoobslužná práčovňa za poplatok. Reštaurácia s barom Panorama Alm otvorená aj pre erejnos, možnos individuálnej rezervácie za poplatok.

Šport, relax, wellness

Vlastná sauna v každom apartmáne / chate. K tomu patria vône a osušky do sauny.
10% zžava na vstup do termálneho domu Aqua Dome.
V lete využívanie a možnos priamej rezervácie tenisových kurtov v Sölden, Ötztal Premium karta v cene od júna do októbra s využívaním viacerých atrakcií v stredisku a okolí. Zžava 20% do zážitkového parku Area47.

Zábava, aktivity

Zábava v apres ski bare Panorama Alm v rezorte.

Extra

Pes povolený iba pri potvrdení, na požiadanie, za poplatok € 20 /deň.

Doprava

Individuálna. Transfery na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu / chaty
 • pripojenie na internet wifi
 • spotrebu energií a kúrenie
 • postežnú bielizeň a uteráky, utierky (týždenná výmena)
 • záverečné upratovanie (okrem kuchyne)
 • využívanie vlastnej sauny
 • 1 parkovacie miesto /apartmán zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 25 /osoba (platba na mieste)
 • miestna taxa cca € 3,00 /osoba od 16r. /deň (podža zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnos doobjedna

 • skipasy
 • garហcca € 5 /auto /deň (na požiadanie, platba na mieste)
 • za psa € 20 /deň (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zžavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zžavy budú zohžadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvožni v deň odchodu do 09,30 hod. Neskorý check-out možný na požiadanie za príplatok, do 11 alebo 12hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdi.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podža zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Grünwald Resort, Sölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


Š 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost