Hotel STEFAN ****

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

Pri svahu a lanovke
V centre
Wifi
Wellness
Garáž

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel s top polohou priamo pri lanovke a vychytených baroch lyžiarskeho strediska Sölden, wellness, wifi aj garáž v cene.

Poloha

Hotel Stefan s neformálnou atmosférou a výbornou polohou pár krokov od centra Sölden - rovno vedľa lanovky Giggijochbahn a tiež v susedstve vychytených apres ski barov strediska. Obchody, bary, lekáreň či lyžiarske školy sú pohodlne dostupné pešo.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri lanovke Giggijochbahn, bez nutnosti použiť skibus. Prepojenie s celým strediskom - lyžovanie Sölden aj na ľadovcoch. Od jesene 2016 je lanovka Giggijochbahn vynovená, rýchlejšie a komfortnejšie spojenie na svahy Hochsölden - Giggijoch. Na začiatku sezóny, pokiaľ sú v prevádzke iba svahy / vleky na ľadovci, premáva skibus od hotela - zastávka hneď vedľa budovy.
Skipasy možné rezervovať vopred na požiadanie.
Prenájom lyží a vybavenia s obchodom Intersport priamo v budove hotela, zvýhodnené ponuky pre hostí hotela.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby a suity majú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, káblovú TV s plochou obrazovkou, trezor, telefón a väčšinou balkón alebo francúzske okno. K dispozícii v rôznych prevedeniach, príklad foto jednotlivých typov izieb vo fotogalérii.
 • Klassik – dvojlôžková izba, asi 18m2.
 • Rustikal – dvojlôžková izba, asi 18-25m2.
 • Komfort – dvojlôžková izba, asi 22-25m2.
 • Junior Suita – asi 30-35m2 s kapacitou 2-4 osoby, pozostáva zo spálne a obývacej časti, ktorá môže byť oddelená opticky alebo posuvnými dverami.
 • Junior Suita Special – asi 45m2 s kapacitou 2-4 osoby, pozostáva zo spálne a obývacej časti s elektrickým krbom, kúpeľňa s vaňou aj sprchou, samostatné WC. Rôzne prevedenia.
 • Studio – asi 32m2 s kapacitou 2-3 osoby, pozostáva zo spálne a obývacej miestnosti oddelenej posuvnými dverami, má 2 TV, samostatné WC.
 • Jednolôžková izba – asi 17m2 s posteľou veľkosti queen size (120x200cm).

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu aj s produktmi tirolských farmárov, 5-chodové večere s možnosťou výberu hlavného chodu, šalátový bufet a denne výber syrov. Na požiadanie k dispozícii vegetariánske menu, bezlepkové, detské alebo diétne jedlá / menu. Týždenne tematické večery či bufety.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Stefan, Sölden má recepciu, bar s krbom, reštauráciu, terasa na slnenie, wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma, vyhrievanú lyžiareň so sušičom lyžiarok, miestnosť na úschovu batožiny, prezlečenie a sprchu v prípade skorého príchodu či neskorého odchodu, parkovanie v garáži zdarma.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v cene - fínska sauna, bio sauna, aromatický parný kúpeľ, parný kúpeľ s morskou soľou, infračervená kabna, aktívne sprchy, relaxačná zóna s krbom, fitnes miestnosť, oddychová miestnosť na slnenie. Privátna zóna s vírivým kúpeľom a masáže na požiadanie za poplatok na mieste. Župany sú k dispozícii na recepcii.
Zľavnené vstupy do wellness sveta Aqua-Dome v Längenfeld.

Zábava, aktivity

Každú nedeľu info večer s privítacím drinkom. Sölden je vyhlásený okrem lyžovania aj nočným životom - množstvo apres ski barov, ktoré žijú do rána.

Extra

Zvieratá povolené iba po predchádzajúcom overení.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny možné zabezpečiť dopravu autobusom či minibusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • wifi v celom hoteli
 • využívanie wellness zóny
 • 1 parkovacie miesto v garáži /izba
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 3 /osoba od 15r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK)

Možnosť doobjednať

 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je štandardne 7 nocí, na okrajoch sezóny možné aj kratšie pobyty na min. 4 noci. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 do 22,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,30 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Stefan, Sölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost