Hotel VAYA ****

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

150m od svahu *
Wellness
Wifi
Parkovanie / garáž *

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Komfortné moderné ubytovanie VAYA Sölden v izbách a apartmánoch priamo v centre, s wellness zónou, wifi, neďaleko svahov.

Poloha

Hotel Vaya sa nachádza priamo v centre vychyteného lyžiarskeho strediska Sölden. Všetky služby strediska, bary, reštaurácie a obchody v pešej dostupnosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Zentrum Shuttle asi 230m od hotela - spojenie na svahy vedúce k lanovke Gaislachkogelbahn. Najbližší svah končí asi 150m od hotela. Spojenie v stredisku zabezpečuje aj skibus. Stredisko má garanciu snehu aj vďaka ľadovcom Tiefenbach a Rettenbach, v sezóne prepojené so zvyškom strediska. Od sezóny 2017/18 je skipas Sölden od 3 dní platný tiež v susednom stredisku Obergurgl - Hochgurgl.
Viac o stredisku na lyžovanie Sölden.

Izby, apartmány

Moderne v útulnom alpskom štýle zariadené izby a apartmány.
 • Vaya Suite – asi 46m2 pre 3-6 osôb má spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s manželskou posteľou a posedením vrátane gauča vhodného na spanie 180cm, 2 kúpeľne s vaňou a sprchou, samostatná toaleta, kozmetické zrkadlo, sušič na vlasy, 3x TV s plochou obrazovkou, káblovým a sat pripojením, USB pripojenie, wifi zdarma, minibar, Nespresso kávovar s 2 kapsulami, trezor, balkón s posedením.

Stravovanie

Raňajky v cene. V hoteli sa nachádza bar otvorený 15-24h a a la carte reštaurácia "VAYA Sölden BAR & GRILL" s kuchyňou otvorenou 18-22h.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Vaya, Sölden má recepciu, lobby, a la carte reštauráciu, bar, wifi pripojenie na internet zdarma. Parkovacie miesta sú v garáži aj vonkajšie za poplatok, obmedzená kapacita - odporúčaná rezervácia vopred.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna "Panorama Heaven" - bylinná sauna, fínska sauna, parný kúpeľ, ľadová fontána, relaxačná zóna a čajový kútik; využívanie pre klientov zdarma. Wellness taška so županmi, osuškami a papučkami k dispozícii počas pobytu.

Zábava, aktivity

V okolí množstvo apres ski podnikov otvorených až do rána, ktorými je Sölden preslávený.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov s 2 dospelými zdarma.

Extra

Zvieratá nie sú v hoteli povolené.

Doprava

Individuálna. Transfery a doprava pre skupiny na požiadanie, zabezpečíme na mieru.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami
 • využívanie wellness zóny
 • wifi zdarma
 • Nespresso stroj s 2 kapsulami na izbe
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • garáž € 7,50 /deň alebo € 50 /týždeň (odporúčaná rezervácia vopred)
 • vonkajšie parkovacie miesto € 4,50 /deň alebo € 30 /týždeň (odporúčaná rezervácia vopred)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 4 noci. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby a apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Vaya, Sölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost