Chata CHALET MERJASEC

Vogel (Bohinj) / Slovinsko

lyžiarske stredisko Vogel-Bohinj

Pri zjazdovke
Skipas v cene
Dieťa do 6r. zdarma
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Apartmánové ubytovanie v horskej chate priamo pri lyžiarskom svahu so stravou.

Poloha

Horská chata Chalet Merjasec sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Vogel v nadmorskej výške 1.535 m a ponúka výhľady na okolité hory Slovinska. Chata je dostupná lanovkou - hostia ju využívajú v deň príchodu od 12 h jednosmerne nahor a v deň odchodu do 12 h nadol zdarma aj bez skipasu). Pri pobyte na viac ako 3 noci je zdarma aj odvezenie batožiny od lanovky do chaty. Dobre dostupné sú oľúbené turistické destinácie: jazero Bohinj, rieka Sava, pohorie Triglav. Reštaurácie, bary a obchody v stredisku a jeho okolí (Bohinj 4km).

Lyžovanie, skibus, skipas

V blízkosti lyžiarskeho svahu, vlek len 150 m od chaty. Zimné aktivity v stredisku - lyžovanie, bežkovanie, snowboarding, výlety na snežniciach, korčuľovanie. Lanovka je v prevádzke denne 8-18 hod. Skipas pre lyžovanie v stredisku Vogel v cene ubytovania.
Viac o lyžiarskom stredisku na - lyžovanie Vogel

Izby, apartmány

Chata ponúka ubytovanie v apartmánoch pre 2-4 osoby. Všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút, TV a balkón. Apartmány - štúdiá pozostávajú z obývacej miestnosti a spálňovej časti, majú 2 lôžka a gauč (dvojlôžkový).

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, večere formou bufetu. Na požiadanie vegetariánske menu, podávané sú aj obedy či popoludňajšie občerstvenie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Chalet Merjasec, Vogel má priamo v budove alebo v blízkosti recepciu, trezor na recepcii, terasu s výhľadom na hory, reštaurácia, bar, wifi pripojenie na internet (kvalitu signálu negarantujeme), úschovňa lyží, parkovisko v údolí pod chatou.

Šport, relax, wellness

Sauna v susedstve - Chalet Burja v blízkosti. Bazén v hoteli Jezero 4 km od Vogel. Vodný park Bohinj, korčuľovanie a bežky v Bohinjska Bistrica.

Zábava, aktivity

Lyžovanie, turistika, horská cyklistika, horolezectvo, korčuľovanie, aquapark.

Rodina, deti

Deti do 6 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka na požiadanie za poplatok.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou na 7 nocí (alebo menej na požiadanie)
 • 6-dňový skipas (alebo menej na požiadanie)
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • spotrebu energií a kúrenie
 • jednosmerná jazda lanovkou nahor v deň príchodu a nadol v deň odchodu
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,27 /dospelý a € 0,64/ dieťa /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste, resp. v CK)

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka € 10 /deň (na požiadanie)
 • obedy € 12 /osoba /deň (na požiadanie)
 • obedy € 12 /osoba /deň
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, štandardne 7. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chalet Merjasec, Vogel

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost