Hotel WALDHOTEL NATIONAL ****

Arosa / Graubünden / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Arosa - Lenzerheide

Priamo pri zjazdovke
300m od lanovky
Wifi
Sauna
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Elegantný štvorhviezdičkový hotel v pokojnm prostredí pri lese s populárnym wellnes centrom.

Poloha

Hotel Waldhotel National je elgantný, tradičný hotel, ktorý sa nachádza asi 600 m od centra, obklopený lesom. Najbližšie obchody sa nachádzajú 600 m. Železničná stanica Arosa je vzdialená 600 m, letisko Zürich 150 km,. Nadmorská výška rezortu Arosa je 1.800 m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na zjazdovke, najbližšia lanovka je vzdialená 300 m.
Viac o stredisku na lyžovanie Arosa - Lenzerheide.

Izby, apartmány

Komfortné a útulné izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek majú kúpeľňu s vaňou/ sprchou a WC, sušič na vlasy, župan a papuče zdarma, rádio, telefón, káblovú TV, trezor. W-lan pripojenie za poplatok na mieste. Niektoré izby majú balkón s označením “B“. Všetky izby sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia - privítací nápoj každý pondelok, raňajky podávané formou bufetu, „čaj o piatej“ v čase 16:00 – 17:00 hod ( čajový bufet), 2- 3 x v týždni koláčový bufet( za poplatok na mieste) , servírované 5-chodové večere. Vianočná večera v cene – 24.12. sviatočná večera s doprovodným programom, 25.12. slávnostná večera s aperitívom a 5-chodovoým menu. Silvestrovská večera za povinný poplatok - aperitív, 6-chodová gala večera, živá hudba pri večeri, diskotéka v hotelovej hale. Program pre deti s dozorom (kúzelník a pod).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Waldhotel National, Arosa má Recepcia so vstupnou halou, priestranná hotelová lobby s barom a pianom, internetový kútik zdarma, w-lan za poplatok, reštaurácia na polpenziu s presklenou fasádou a výhľadom na hory, a la carte reštaurácia „Kachelofa Stübli“, fondue chata „Stivetta“, slnečná terasa, výťah, lyžiareň, parkovisko do vyčerpania kapacity a garáž za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

V cene - vnútorný bazén (6 x 13 m) s masážnymi tryskami, fitnes miesntosť s moderným vybavením, sauna, sanárium, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť s výhľadom na hory, wellness „Aqua Silva“ s bylinkovou miestnosťou, ľadovou fontánou, kneippovou jaskyňou, zážitkovými sprchami, vitálnym kútikom s čajom a ovocím. Deti od 6 rokov maj vstup do wellness centra len v sprievode rodičov. Za poplatok na mieste solárium, masáže a beauty centrum.

Zábava, aktivity

Stolný tenis, biliard, denne piano bar v hotelovej lobby. Týždenne programy organizované hotelom: 1 x v týždni ochutnávka vín, 1 x v týždni nordic walking (palice v cene), 1 x v týždni mixovanie nápojov.

Rodina, deti

Detská postieľka, herňa s hračkami v hoteli – strážená (okrem soboty) zdarma. Opatrovanie detí 5- 6 x v týždni denne 9 hodín. V hoteli vlastná reštaurácia pre deti.

Extra

Malé zvieratá povolené za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna. Transfery z letiska, letenky na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou na 1 noc
  • využívanie bazénu a wellness podľa popisu
  • vianočná večera
  • telefonická asistenčná služba
  • poistenie proti insolventnosti

Povinné doplatky

  • Silvestrovská večera dieťa do 3 rokov zdarma
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • malé zviera (bez stravy, platí sa na mieste)
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. V termíne 24.12. – 04.01. je pobyt 10 nocí s nástupom v sobotu. Na vyžiadanie možnosť skrátených alebo predĺžených pobytov.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost