Apartmány AL CENTRO

Arabba / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba

50m od svahu
Bazén a sauna *
Wifi
Garáž
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Výborná poloha v centre a blízko svahu, vedľa hotela Portavescovo ktorého bazén a wellness využívajú zdarma, garáž, wifi.

Poloha

Apartmány Al Centro sa nachádzajú priamo v centre dedinky Arabba v budove servisného centra Arabba pred hotelom Portavescovo (asi 50 m), pri ktorej sa nachádzajú aj všetky základné služby strediska - supermarket, banka, pošta, lekáreň, obchod s potravinami, predajňa skipasov a lyžiarska škola. Apartmány patria k hotelu Portavescovo, ktorého služby / priestory klienti bezplatne využívajú.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi len 50m od lyžiarskeho svahu a vlekov Burz s prepojením na lyžiarsky okruh Sella Ronda. Z Arabby je prelyžovanie aj na ľadovec Marmolada. V stredisku platí skipas Dolomiti Superski alebo aj len miestny Arabba - Marmolada (s tým ale neprejdete celý okruh Sella Rondy). Viac o stredisku na lyžovanie Arabba.

Izby, apartmány

Jednoducho a účelne zariadené apartmány majú kúpeľňu so sprchou a WC, kuchynský kút v obývacej miestnosti, sat TV a wifi pripojenie na internet.
 • C6 – apartmán pre max 6 (7) osôb má asi 75m2, priestrannú obývaciu miestnosť s kuchynkou a dvojlôžkovým gaučom, 2 dvojlôžkové spálne + v jednej možnosť prístelky, kúpeľňa, 2 balkóny.
 • C8 – apartmán pre max 4-8 osôb má asi 70m2, priestrannú obývaciu miestnosť s kuchynkou a dvojlôžkovým gaučom, 2 dvojlôžkové spálne s možnosťou prístelky, kúpeľňa, balkón.

Stravovanie

Individuálne. Partnerský hotel Portavescovo má reštauráciu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Al Centro, Arabba majú wifi pripojenie na internet, parkovacie miesto v garáži zdarma. Recepcia v hoteli Portavescovo.

Šport, relax, wellness

Hostia využívajú zdarma vnútorný bazén a wellness zónu v hoteli Portavescovo - sauna, parný kúpeľ a fitnes miestnosť.

Extra

Pes povolený na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • záverečné upratovanie (okrem kuchynky)
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • využívanie bazénu a wellness zóny v hoteli Portavescovo
 • 1 parkovacie miesto v garáži /apartmán
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 0,50 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • prístelka
 • za psa € 25 /záverečné upratovanie (platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, štandardná 7. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Al Centro, Arabba

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost