Hotel PORTAVESCOVO ***

Arabba / Veneto / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba

Náš tip
Pri svahu
Bazén a sauna
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel Portavescovo sa nachádza rovno vedľa lyžiarskeho svahu priamo v stredisku Arabba, má bazén, saunu, wifi a dobrú cenu.

Poloha

Hotel Portavescovo má výbornú polohu v centre Arabba – v centrálnej časti a hneď pri svahu a vlekoch. Výborná voľba na lyžovanie v Arabba – Marmolada na okruhu Sella Ronda. Pri hoteli je trafika, servisné centrum, lekáreň, potraviny, pošta či banka. K hotelu patria aj apartmány, niektoré v budove hotela, iné v blízkej budove priamo v centre.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel stojí rovno oproti vlekom, pri lyžiarskom svahu. Arabba je priamo prepojená na okruh Sella Ronda. Skipasy je možné zakúpiť spolu s ubytovaním.
Viac o stredisku na lyžovanie Arabba.

Izby, apartmány

Hotel Portavescovo má celkom 57 izieb, príjemne zariadených, všetky majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sat TV, telefón, trezor a wifi pripojenie na internet zdarma. Väčšina izieb má balkón. Niektoré majú vírivú vaňu (možné upresniť pri konkrétnej rezervácii). Izby sú jednolôžkové a dvojlôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Na vyžiadanie možnosť prepojených izieb.
K dispozícii aj dvojizbové apartmány (ubytovanie bez stravy) priamo v hoteli. Majú kuchynský kút, sat TV, telefón, trezor, wifi zdarma aj sušič na vlasy. Ďalšie apartmány s 2 a 3 izbami sa nachádzajú v inej budove v centre Arabba, bližšie info na Apartmány Al Centro, Arabba.
 • Apartmán typ AA – asi 25m2 pre 2 osoby, pozostáva z jednej obývacej miestnosti s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kuchynským kútikom, kúpeľňa s toaletou, balkón.
 • Apartmán typ A – asi 48m2 pre 3-5 osôb, na 2.poschodí, má spálňu s 2 manželskými posteľami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kuchynským kútikom, kúpeľňa s toaletou, balkón.
 • Apartmán typ B – asi 58m2 pre 4-6 osôb, na 4.poschodí, má spálňu s 2 manželskými posteľami, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, kuchynským kútikom, kúpeľňa s toaletou. Podkrovný apartmán bez balkónu.
 • Apartmán typ C – asi 58m2 pre 3-5 osôb, na 4.poschodí, má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s dvojlôžkovým a jednolôžkovým rozkladacím gaučom, kuchynským kútikom, 2 kúpeľne s toaletou a 2 balkóny.

Stravovanie

Polpenzia v hoteli – raňajky formou bufetu, večere servírované v sezóne s bufetom predjedál, zeleniny, cez víkendy bufet morských plodov. Možnosť doobjednať plnú penziu.
Vianočná večera v cene. Silvestrovská večera so živou hudbou v cene.
Ubytovanie v apartmánoch je automaticky bez stravy. Stravu je možné doobjednať.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Portavescovo, Arabba má recepciu, bar, hala, internetový kútik, úschovňa lyží, lyžiarok a bicyklov, vyhrievaná garáž za poplatok. V budove hotela je tiež kaderník a obchod so športovými potrebami s možnosťou prenájmu lyžiarskeho vybavenia. Hostia ubytovaní v apartmánoch hotela môžu využívať spoločné priestory a wellness zónu hotela Portavescovo.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum v hoteli – vnútorný bazén, 2 sauny, turecký kúpeľ, telocvičňa s vybavením Technogym – využívanie pre klientov zdarma. Na vyžiadanie za poplatok na mieste masáže.

Zábava, aktivity

Biliard.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok. Herňa pre deti.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou (apartmány bez stravy)
 • využívanie bazénu, wellness a fitnes zóny
 • wifi zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu
 • vianočnú večeru (v rámci polpenzie, 24.12.)
 • silvestrovskú večeru so živou hudbou (v rámci polpenzie, 31.12.)

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • vyhrievaná garáž € 12 /deň, na požiadanie, platba na mieste
 • detská postieľka € 6 /deň, na požiadanie, platba na mieste
 • poplatok za psa € 25 /záverečná dezinfekcia, iba na požiadanie vopred, platba na mieste
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3 noci, no štandardne v sezóne 7 nocí s nástupom v sobotu. Hotel sa rýchlo vypredáva. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Portavescovo, Arabba

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost