Hotel MILTON ****

Rimini - Marina Centro / Emilia Romagna / Taliansko

50m od pláže
Plážový servis
Bazén
Wellness
Wi-Fi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Obľúbený hotel Milton s bazénom, pár krokov od pláže v stredisku Rimini Marina Centro, wifi v celom hoteli zdarma, plážový servis v cene, wellness centrum.

Poloha, dovolenka

Hotel Milton sa nachádza v prvej línii hotelov od pláže v stredisku Rimini v časti Marina Centro v blízkosti centra.
Viac o stredisku na stránke dovolenka Rimini.

Pláž, more

Piesočnatá pláž len asi 50m od hotela, je v prednej línii hotelov. Plážový servis na pláži 100m od hotela v cene – 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu, od 4. radu od mora, v cene 25.05.-20.09.

Izby, apartmány

Izby rôznych typológií sú klimatizované, majú kúpeľňu so sprchovacím boxom a WC, sušič na vlasy, sat TV, telefón, trezor, minibar a možnosť pripraviť si kávu / čaj, balkón.
K dispozícii izby Classic, izby Prestige s bočným výhľadom na more, izby Deluxe s priamym výhľadom na more a Family izba s výhľadom do záhrady.
Junior Suita pre min. 3 dospelé osoby (resp. platia sa min. 3 plné ceny) má vstup, 2 izby a výhľad na more, cena na vyžiadanie.
Možnosť obsadenia dvojlôžkovej izby 1 osobou, cena na vyžiadanie.

Stravovanie

Polpenzia v cene – raňajky formou bufetu, večere servírované s možnosťou výberu z menu a bufetom šalátov. Možnosť redukcie ceny na ubytovanie len s raňajkami v cene, na vyžiadanie.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Milton, Rimini Marina Centro má recepciu, vstupnú halu, nočný vrátnik, TV miestnosť, bar, reštauráciu, výťah, záhrada a parkovisko do vyčerpania kapacity zdarma. Wi-Fi pripojenie na internet v izbách a spoločných priestoroch hotela zdarma.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén v hotelovej záhrade zdarma. Wellness centrum je v cene pre klientov v izbách Prestige, Deluxe a Family, v izbách Classic za príplatok. Wellness zóna zahŕňa víriví vnútorný bazén, parný kúpeľ, relaxačnú miestnosť, fitnes. Župan, papučky a osušky do wellness k dispozícii. Potrebná je rezervácia, aby sa wellness centrum neprepĺňalo. Deti sú povolené vo vnútornom bazéne ráno, pre dospelých otvorená vírivka a hammam 15-21h.
Prenájom bicyklov zdarma na 2 hodiny vkuse, do vyčerpania kapacity, zmena vyhradená.
Na pláži pri hoteli aj ihriská ako napr. plážový volejbal, stolný tenis, boccia.

Zábava, aktivity

Viacero zábavných a vodných parkov v Rimini a jednotlivých častiach strediska (spojenie aj miestnou dopravou). Rimini je tiež známe svojim bohatým nočným životom a možnosťami zábavy v kluboch a diskotékach, ktoré sú v dosahu pešej chôdze od hotela.

Rodina, deti

Dieťa do 4 rokov na prístelke zdarma. Detská postielka na vyžiadanie za poplatok. Počas sezóny aktivity pre deti na pláži pri hoteli.

Extra

Malý pes povolený na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénu
 • plážový servis 1 slnečník + 2 ležadlá /izba (cca 25.5.-20.9.)
 • prenájom bicyklov (do vyčerpania kapacity)
 • využívanie wellness centra v izbách typu Prestige, Deluxe a Family
 • wifi pripojenie na internet zdarma
 • parkovanie do vyčerpania kapacity zdarma
 • služby delegáta v stredisku

Povinné doplatky

 • miestna taxa € 2,50 /osoba /noc, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detskú postielku € 10,00 / deň (platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota, iný požadovaný nástupný deň uveďte do poznámky. Na vyžiadanie možnosť pobytov od 5 nocí. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Milton, Rimini Marina Centro

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Emilia Romagna

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost