Hotel BELLAVISTA ****

Lignano / Friuli Venezia Giulia / Taliansko

Pri pláži
Plážový servis
Bazén
Wifi
Garáž
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Výborný rodinne vedený 4* hotel oproti pláži v centre Lignano Sabbiadoro, bazén, wifi aj garáž.

Poloha

Rodinne vedený hotel Bellavista má výbornú polohu priamo oproti pláži v centrálnej časti strediska Lignano Sabbiadoro, neďaleko centra a pešej zóny, s výhľadom na dominantu Lignana - terasu na mori v tvare mušle. Obchody, bary a reštaurácie v blízkosti.

Pláž, more

Hotel je rovno oproti piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora, k dispozícii sú slnečníky, ležadlá a kabínky pre klientov zdarma.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 48 nefajčiarskych izieb vrátane suít, prepojených a rodinných izieb. Všetky majú balkón, sú príjemne zariadené s dlážkami z tvrdého dreva a nechýba v nich klimatizácia / kúrenie, kúpeľňa so sprchou a toaletou, župan a šľapky, sušič na vlasy, digitálny trezor, minibar, kanvica, telefón, wifi zdarma, TV s plochou 32” obrazovkou.
 • Panoramic s výhľadom na more a terasou – asi 17m2, pre 1-3 osoby.
 • Panoramic s výhľadom na more a prepájacími dverami – spoločná chodba, samostatné vstupy, 2 spálne, 2 kúpeľne, 2 balkóny. Max 4-6 osôb, asi 34m2.
 • Suita s výhľadom na more – 2 prepojené izby pre celkom max 2 osoby, terasa s výhľadom na more, 2 kúpeľne, 2 TV, 2 minibary, 2 trezory, 2 klimatizačné jednotky, asi 34m2.
 • Izba s výhľadom na more a balkónom – asi 17m2, pre 1-3 osoby.
 • Izby s výhľadom na more a balkónom prepojené dverami – samostatné vchody, 2 spálne s prepájacími dverami, manželská posteľ a dvojlôžkový gauč, 2 kúpeľne a spoločný balkón; asi 34m2, pre 3-4 osoby.
 • Izba s balkónom – asi 18m2, pre 2-4 osoby, manželská posteľ veľkosti King size a samostatné lôžko alebo postieľka, výhľad na ulicu alebo do dvora.
 • Izba prepojené dverami s balkónom v Depandanci – asi 36m2, pre 4-6 osôb, v priľahlej budove, spoločná chodba, samostatné vstupy, dve spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, 2 kúpeľne a 2 balkóny.
 • Rodinná izba – asi 30m2, pre 4-5 osôb, manželská posteľ veľkosti King size a 2 samostatné lôžka, možnosť pridať postieľku.

Stravovanie

Raňajky do 11,30 s bohatým bufetom vrátane výberu pečiva a koláčov, syry, salámy, vajcia, čerstvé ovocie, džúsy, jogurt a diétne produkty. Večere v čase 19,30-21h podávané v jedálni s výhľadom na more, spravidla servírované s možnosťou výberu, bohaté bufety, domáce cestoviny a koláče, čerstvé mäso a ryby a k tomu najlepšie miestne a národné vína (nápoje nie sú v cene polpenzie).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Bellavista, Lignano má recepciu, reštauráciu, americký bar s posedením, bar na terase pri bazéne, parkovacie miesta v garáži s kamerovým bezpečnostným systémom za poplatok. Wifi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén s terasou na opaľovanie. Prenájom bicyklov zdarma (do vyčerpania kapacity).

Zábava, aktivity

V stredisku Lignano sa nachádza viacero zábavných / vodných parkov a atrakcií na spestrenie dovolenky - Parco Junior, Gulliverlandia, vodný park Aquasplash, lunapark Strabilia, dobrodružný park Unicef, nafukovací park Gommosi, ZOO Punta Verde a pod.
Možnosť rezervovať výlety autobusom alebo loďou do okolitých zaujímavých miest, info na recepcii.

Rodina, deti

Detská postieľka na požiadanie.

Extra

Malé zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou
 • využívanie bazénu
 • plážový servis
 • wifi v celom hoteli
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • garáž cca € 10 /noc (na požiadanie, platba v CK alebo na mieste)
 • za zviera € 10 /noc (žiadať vopred, platba v CK alebo na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod. Neskorší check-out možný na požiadanie za poplatok na mieste.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Bellavista, Lignano

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lignano

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost