Apartmány LAS VEGAS

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

250m od lanovky
Centrum 400m
Wifi
Parkovanie
Pes povolený

Naše hodnotenie

*** / Príjemne zariadené apartmány s dobrou polohou, neďaleko pešej zóny a kúsok od lanovky Cassana.

Poloha

Apartmány Las Vegas majú dobrú polohu v centrálnej časti Livigno asi 400m od pešej zóny. Obchody, bary a reštaurácie v okolí, pohodlne pešo dostupné. Skvelá dostupnosť všetkých služieb strediska, lyžiarskych svahov a možnosti nakupovania v tomto obľúbenom "duty free" stredisku (bezcolná zóna).

Lyžovanie, skibus, skipas

Laovka Cassana asi 250m, zastávka skibusu, ktorý zabezpečuje spojenie do všetkých častí Livigna, aj na stranu Teola či k lanovke Carosello, len asi 15m od domu. Trať na bežecké lyžovanie 200m.
V tzv. "free ski" termínoch je skipas pre lyžiarske stredisko automaticky v cene ubytovania, resp. zvýhodnený. V sezóne 2017/18 sa jedná o termíny 01.12.-22.12.2017 a 07.04.-01.05.2018. V ostatných termínoch možnosť voľby medzi skipasom platným len v Livigno (zvýhodnený 1-dňový skipas vo švajčiarskom St. Moritz, viac info na požiadanie) alebo celoplošne platným skipasom Alta Valtellina, ktorý platí aj v strediskách Bormio, Isolaccia, Santa Caterina Valfurva...

Ubytovanie

Celkom sú v dome prenajímané 2 apartmány. Majú vybavený kuchynský kút (el. sporák, rúru na pečenie, chladničku s mrazničkou, mikrovlnka, varná kanvica, umývačka riadu), sat TV a wifi pripojenie na internet.
 • BILO 4 – apartmán pre max 4 osoby má asi 45m2, je na 1. poschodí, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s kuchynským kútom a dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňa s vaňou /sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón.
 • QUATRO 8 – apartmán pre max 8 osôb sa nachádza na treťom poschodí, má asi 80m2, celkom 3 spálne - dve s manželskou posteľou, jednu s 3 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne (jedna s vaňou a jedna so sprchou) a WC, sušič na vlasy, obývaciu miestnosť s jednolôžkovým gaučom a kuchynským kútom.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Las Vegas, Livigno majú wifi pripojenie na internet a parkovacie miesta.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum / vodný svet Aquagranda Livigno asi 1km od apartmánov.

Rodina, deti

Rodiny sú vítané. Detskú postieľku v prípade záujmu žiadajte pri rezervácii.

Extra

Zviera povolené na požiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a kúrenie
 • posteľnú bielizeň
 • wifi pripojenie na internet
 • záverečné upratovanie (okrem kuchyne)
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 150 /apartmán (môže byť požadovaná, platba na mieste)
 • miestna taxa len v prípade zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • uteráky € 8 /osoba /výmena (alebo vlastné, na požiadanie, platba na mieste)
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Las Vegas, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost