Hotel LOREDANA ***

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

100 m od svahu
Sauna
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel s výbornou polohou pod lanovkou Teola - Piano Bassi, so saunou, wifi...

Poloha

Obľúbený hotel Loredana má výbornú polohu na lyžovanie v Livigno, v časti Teola rovno pri lanovke Piano Bassi. Centrum mestečka s obchodmi a reštauráciami asi 1,5 km - výhodné nákupy vďaka bezcolnej (duty-free) zóne.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel je hneď pod sedačkovou lanovkou Teola Piano Bassi so svahom Giorgio Rocca, asi 100 m / cez cestu. Zastávka skibusu so spojením aj na druhú stranu údolia k lanovkám Carosello 3000 a Cassana pred hotelom. Lyžovanie Livigno s miestnym skipasom (možné doobjednať) alebo s celoplošným Alta Valtellina, ktorý zahŕňa aj stredisko Bormio, S. Caterina Valfurva a Isolaccia. Free ski pobyty so skipasom pre Livigno zdarma / v cene v termínoch začiatkom decembra a od apríla, viac info v CK. Trať pre bežecké lyžovanie asi 150 m.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

Hotel má celkom 24 jednoducho a účelne zariadených izieb, všetky majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, TV. K dispozícii sú izby dvojlôžkové, trojlôžkové, štvorlôžkové s poschodovou posteľou alebo aj rodinná izba v manzarde (podkroví). Jednolôžková izba je formou dvoch lôžok obsadených 1 osobou.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu, servírované večere. Hotelová kuchyňa ponúka aj typické miestne "valtelínske" jedlá a lokálne víno.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Loredana, Livigno má recepciu, reštauráciu, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Menšia wellness zóna zdarma - sauna, relaxačná miestnosť.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny zabezpečíme na požiadanie aj dopravu do Livigno.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie sauny a wellness zóny
  • wifi v hoteli
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnosti

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Loredana, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost