Rezidencia MARE VERDE

Marcelli di Numana / Marche / Taliansko

100m od pláže
Pre rodiny
Pračka
Parkovisko
Malé zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Jednoduchá rezidencia obklopená zeleňou, je vhodná pre rodiny s deťmi, má pračku, parkovisko.

Poloha, dovolenka

Rezidencia Mare Verde sa nachádza neďaleko pláže v stredisku Marcelli di Numana (cca 25 km pod mestom Ancona).
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Numana.

Pláž, more

Piesočnatá pláž 100m, plážový servis za poplatok na mieste.

Izby, apartmány

Rezidencia má 6 apartmánov typu TRILO a 2 apartmány typu QUATRO. Všetky apartmány majú práčku, TV, chladničku a sporák.
• TRILO I. (cena TRILO 5/6) – prízemie, pre max.5 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s poschodovou posteľou a obývacej miestnosti s 1 rozkladacím lôžkom, kuchynským kútikom, kúpeľňa s menšou vaňou a WC, záhradka s posedením.
• TRILO II. (cena TRILO 5/6) – prízemie, pre max.5/6 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami a obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 1-2 osoby, kuchynským kútikom, kúpeľňa s WC, záhradka s posedením.
• TRILO III. (cena TRILO 5/6) – prízemie, pre max.5 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s poschodovou posteľou a obývacej miestnosti s 1 rozkladacím lôžkom, kuchynským kútikom, kúpeľňa s WC, terasa s posedením.
• TRILO IV. (cena TRILO 7) – prízemie, pre max.6/7 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s poschodovou posteľou a 1 samostatným lôžkom, obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 1-2 osoby, kuchynským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC (rekonštrukcia r.2011), záhradka s posedením.
• TRILO V. (cena TRILO 5/6) – poschodie, pre max.5 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a balkónom, ďalšej spálne s poschodovou posteľou, obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 1 osobu, kuchynským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s posedením.
• QUATRO 8 – prízemie, pre max.8 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, samostatného priestoru s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, kuchynským kútikom, kúpeľňa s WC, veľká záhradka s posedením.
• QUATRO 6 – poschodie, pre max.6 osôb, pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, ktorá susedí s menšou izbou s poschodovou posteľou, obývacej miestnosti s kuchynským kútikom, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s posedením.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Mare Verde, Marcelli di Numana má parkovisko.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred (za poplatok).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu
  • spotreba energií
  • 1 parkovacie miesto
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • vratná kaucia (platba na mieste)
  • záverečné upratovanie (platba v CK)
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • detská postieľka
  • posteľná bielizeň
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Marche

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost