Hotel BAITA DOVICH ***

Rocca Pietore / Marmolada / Taliansko

lyžiarske stredisko Arabba - Marmolada

Priamo na zjazdovke
Prepojenie na Sella Ronda
Sauna
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel strednej kategórie, s príjemnou atmosférou a vynikajúcou polohou priamo na zjazdovke a prepojením na Sella Ronda.

Poloha

Hotel Baita Dovich má výbornú polohu pre lyžiarov. Nachádza sa na pokojnom mieste na samote, na úpätí Marmolady. Malga Ciapela je vzdialená asi 1,5 km, Rocca Pietore 8 km, obe menšie dedinky.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo na zjazdovke, prepojenie do strediska Arabba na okruhu Sella Ronda aj bez prelyžovania cez ľadovec Marmolada. Lyžovanie Arabba - Marmolada to je lyžovanie v nadmorskej výške 1.446 až 3.342 m. Celkom 63 km zjazdoviek všetkých náročností - v stredisku Arabba sú červené a čierne, v stredisku Marmolada červené a modré. Ľadovec Marmolada, viac ako 90% zasnežovaných tratí a nadmorská výška sú zárukou dobrých snehových podmienok. Nespornou výhodou je aj prepojenie zo strediska Arabba na okruh Sella Ronda a zalyžovať si tak aj v strediskách Alta Badia, Val Gardena a Val di Fassa.
Skipas možné zakúpiť priamo na recepcii, resp. vopred. Dolomiti SuperSki skipas platí v 16 strediskách - Cortina d'Ampezzo , Kronplatz ,Alta Badia, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Carezza, Arabba, Marmolada, Alta Pusteria, Valle di Fiemme, Obereggen, S. Martino di Castrozza / Passo Rolle, Valle Isarco, Trevalli - Moena - S. Pellegrino - Falcade, Civetta.

Izby, apartmány

Príjemne a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, SAT TV a balkón alebo terasu.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky formou bufetu v čase 7,30-9,30h so sladkými aj slanými jedlami, servírované večere v čase 19-20h s možnosťou výberu z menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Baita Dovich, Rocca Pietore má recepciu s posedením, reštauráciu v typickom štýle, bar, wifi zdarma v izbách aj spoločných priestoroch, terasa, úschovňa lyží s vyhrievaním lyžiarok a parkovisko.

Šport, relax, wellness

Fínska sudová sauna a horúci kúpeľ za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov k dispozícii na požiadanie za príplatok.

Extra

Zvieratá povolené iba malé, na požiadanie a za poplatok na mieste.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • Ubytovanie s polpenziou
  • wifi zdarma
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa cca € 1,00 /osoba od 12 r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať / služby za poplatok

  • využívanie vonkajšej sauny
  • detská postieľka € 15 /deň (na požiadanie vopred, platba na mieste)
  • malé zviera € 5 /deň (na požiadanie vopred, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, iný na požiadanie. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 do 20,00 hod (neskorší príchod je potrebné oznámiť). Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Baita Dovich, Rocca Pietore

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Arabba

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost