Hotel ASTROMARE ***

Lido di Jesolo / Veneto / Taliansko

80 m od pláže
Plážový servis
Bazén
Klimatizácia
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Svetlý a vzdušný trojhviezdičkový hotel s bazénmi, blízko súkromnej pláže s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami, s vírivkou a slnečnou terasou na streche.

Poloha, dovolenka

Hotel Astromare sa nachádza v centrálnej časti Lido di Jesolo na Piazza Manzoni, asi 50m od hlavnej ulice s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, ktorá sa vo večerných hodinách mení na promenádu. Zastávka miestnej dopravy je vzdialená asi 150m od hotela.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Lido di Jesolo.

Pláž, more

Piesočnatá pláž so slnečníkmi, ležadlami a vybavením je vzdialená asi 150m.

Izby, apartmány

Renovované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sú príjemne zariadené a majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, TV, minibar, klimatizáciu, wifi a balkón alebo terasu. Dvojlôžková izba obsadená 1 osobou na vyžiadanie za poplatok (info v CK).

Stravovanie

Raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doobjednať polpenziu - servírované trojchodové večere s možnosťou výberu z troch menu a šalátový bufet (cena a platba na mieste).

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Astromare, Lido di Jesolo má príjemnú recepciu so vstupnou halou, reštauráciu, bar, terasu s obsluhou, TV miestnosť, výťah, parkovisko a bazén pre deti a dospelých.

Rodina, deti

Detská postieľka pre deti do 2 rokov povinne za poplatok, vrátane stravy.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • plážový servis
  • využívanie bazénu
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • detská postieľka (platba na mieste)
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Lido di Jesolo

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost