Rezidencia LE GINESTRE

Cavallino / Veneto / Taliansko

200 m od pláže
Pre rodiny
Bazén
Klimatizácia
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbený komlex apartmánov v radových zástavbách, blízko pláže, s bazénom, wifi, parkovacím miestom pre každý apartmán.

Poloha, dovolenka

Rezidencia Le Ginestre (2004) sa nachádza v blízkosti obchodov a reštaurácií v stredisku Lido di Cavallino. Stredisko leží medzi známym letoviskom Lido di Jesolo a Benátkami.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Cavallino.

Pláž, more

Piesočnatá pláž je vzdialená iba 200 m od rezidencie. Plážový servis (1 slnečník + 2 ležadlá, resp. kreslá /apartmán) za poplatok na vyžiadanie vopred (platba na mieste).

Izby, apartmány

Rezidencia pozostáva z 84 apartmánov, ktoré sa nachádzajú v 3 budovách. Apartmány sú buď na prízemí so záhradkou alebo na prvom alebo druhom poschodí s balkónom. Všetky sú príjemne zariadené, majú práčku, trezor (za poplatok), bezpečnostné dvere, SAT TV a klimatizáciu za poplatok (objednať vopred).
 • C4 – apartmán pre 4 osoby (možnosť 5 prístelky - rozkladací gauč vhodný pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti, na vyžiadanie za poplatok) obývaciu miestnosť s kuchynským kútikom, spálňu s manželskou posteľou a ďalšiu spálňu s dvoma samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňu so sprchou a WC a záhradku alebo terasu. Na vyžiadanie je možné ubytovanie 5. osoby na jednolôžkovom gauči alebo pridanom lôžku v obývacej miestnosti, viď možnosť doobjednať.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Rezidencia Le Ginestre, Cavallino má bazén pre deti a dospelých, kryté parkovisko (do vyčerpania kapacity).

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • využívanie bazénu
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • posteľnú bielizeň (nutné objednať vopred, platba na mieste)
 • klimatizácia (nutné objednať vopred, platba na mieste)
 • prístelka (objednať vopred, platba v CK)
 • trezor (objednať vopred, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene pobytu a je nutné odovzdať apartmán uprataný. V opačnom prípade bude účtovaný za upratanie apartmánu poplatok (možné aj objednať a zaplatiť pri príchode).

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 16,00 hod, apartmány je nutné uvoľniť do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Cavallino

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost