Villaggio MICHELANGELO

Bibione Spiaggia / Veneto / Taliansko

650-900m od pláže
Pre rodiny
Bazén
Klimatizácia
Parkovisko
Malý pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Villagggio s radovou dvojpodlažnou zástavbou, s bazénom s terasou, parkovaním, detským ihriskom.

Poloha, dovolenka

Villaggio Michelangelo pozostáva z niekoľkých častí a nachádza sa v pokojnom prostredí plnom zelene asi 300m od centra v stredisku Bibione v časti Spiaggia.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Bibione.

Pláž, more

Piesočnatá pláž je vzdialená asi 650-900m od jednotlivých apartmánov. Plážový servis v cene alebo možné objednať vopred za poplatok.

Izby, apartmány

Komplex sa skladá zo 180 apartmánov, ktoré sú rozdelené do 4 oblastí. Apartmány sú umiestnené vo vilkách a majú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV, balkón alebo záhradku a prípadne jedno parkovacie miesto. Môžu sa líšiť v závislosti od vkusu majiteľa. Väčšina apartmánov má klimatizáciu.
 • C6 – max 6 osôb, apartmán s klimatizáciou, spálňa s manželskou posteľou, druhá spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a gaučom, kúpeľňa. Apartmán má záhradku, je na prízemí alebo je dvojpodlažný.
 • B4 – 35 m2, max 4 osoby na prvom poschodí má spálňu s manželskou posteľou, obývaciu izbu s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, kúpeľňu so sprchovacím kútom a balkón.
 • B4* – 35 m2, max 4 osoby, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkovým gaučom, 1 spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, na prvom poschodí s balkónom. Klimatizácia.
 • C6S* – max 6 osôb, na prvom poschodí: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 1 dvojlôžková izba, 1 spálňa s dvomi samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, v prízemí: veľká veranda s krbom, vhodná aj ako kryté parkovacie miesto, súkromná záhradka. Klimatizácia.
 • C6* – 45m2, max 6 osôb, na prvom poschodí s balkónom alebo na prízemí s predzáhradkou, spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálna s dvomi samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, obývacia izba s manželskou posteľou a kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Klimatizácia.
 • C6/S – 55 m2, max 6 osôb, dve podlažia - na prízemí: veľká veranda s krbom, použiteľná ako kryté parkovisko, záhradka, poschodie: obývacia mestnosť s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
 • C6V* – 55 m2, max 6 osôb, dvojpodlažný, obývačka s kuchynským kútom a dvojlôžkovým rozkladacím gaučom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón alebo terasou a záhradkou s krbom. Klimatizácia.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villaggio Michelangelo, Bibione má klimatizáciu, parkovanie.

Šport, relax, wellness

Bazén pre deti a dospelých s terasou na slnenie.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie vopred za poplatok na mieste.

Extra

Malé zviera povolené za poplatok na vyžiadanie vopred, za prípadný poplatok.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií a klimatizáciu
 • plážový servis (bude upresnené s ponukou)
 • využívanie bazénu
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platí sa na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi (platí sa na mieste)

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku
 • posteľná bielizeň, uteráky (objednať vopred, platí sa na mieste)
 • záverečné upratovanie (alebo odovzdať apartmán uprataný, platí sa na mieste)
 • plážový kupón * na 1 slnečník + 1 ležadlo + 1 kreslo (platný od 4. rady od mora nahor, v závislosti od dostupnosti v termíne)
 • malý pes
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 9,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost