Villaggio TIVOLI

Bibione Spiaggia / Veneto / Taliansko

500m od pláže
Bazén
Klimatizácia
Parkovisko
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Poschodové aj prízemné vilky blízko lunaparku majú predzáhradky s vonkajším grilom, vyhradené parkovacie miesto, wifi pri hlavnom bazéne.

Poloha, dovolenka

Villaggio Tivoli sa nachádza asi 200m od centra Bibione Spiaggia.
Viac o stredisku na stránke: dovolenka Bibione.

Pláž, more

Piesočnatá pláž 500m.
Plážový servis za poplatok na mieste (možnosť objednať vopred).

Izby, apartmány

36 viliek umiestnených v zeleni, každá má 6 až 8 apartmánov. Vilky sú jedno alebo dvojpodlažné, majú kuchynský kútik, TV, kúpeľňu so sprchou a WC, klimatizáciu a vlastnú záhradku. Iba v apartmánoch typu B5/2, C6 a C7 je chladnička s mraziacim boxom (stredne veľká). Zariadenie apartmánov je rozdielne, v závislosti od vkusu majiteľov.
 • A4 – apartmán na prízemí (30m2) pre max 4 osoby, jedna miestnosť s 2 rozkladacími dvojlôžkovými gaučami.
 • B5/1 – apartmán na prízemí (35m2) pre max 5 osôb, spálňa s manželskou a poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím jednolôžkovým gaučom.
 • B5/2 – dvojpodlažný apartmán (40m2) pre max 5 osôb. Poschodie: spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Prízemie: obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkovým gaučom.
 • C6 – dvojpodlažný apartmán (47m2) pre max 6 osôb. Poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami. Prízemie: obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom.
 • C7 – dvojpodlažný apartmán (55m2) pre max 7 osôb. Poschodie: spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 samostatnými lôžkami alebo s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a 1 lôžkom. Prízemie: obývacia miestnosť s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Villagio Tivoli, Bibione má 2 areály na slnenie – každý s bazénom pre deti a dospelých, 1 tenisový kurt (za poplatok) a detské ihrisko. Parkovisko.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie vopred, za poplatok na mieste. Ihrisko.

Doprava

Individuálna. Možnosť dopravy klimatizovaným autokarom, záujem o autobusovú dopravu vyznačte v rezervácii.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • spotrebu energií
 • klimatizáciu
 • využívanie bazénov
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia (platba na mieste)
 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • detskú postieľku (platba na mieste)
 • plážový servis
 • posteľnú bielizeň, uteráky
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene a je nutné apartmán odovzdať uprataný. V opačnom prípade bude účtovaný poplatok. Je možné upratanie apartmánu objednať (za poplatok na mieste).

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 do 20,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 09,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bibione

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Šaštínska 24
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
Mobil 00421 911 954 023
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost