Vila MAURA *****

Okrug Gornji - ostrov Ciovo / Stredná Dalmácia - Split / Chorvátsko

Luxusná samostatná vila
30m od pláže
Bazén a vírivka
Internet
Krb a gril
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Luxusná novopostavená vila Maura s bazénom a vírivkou, pri mori v zátoke na ostrove Ciovo, pre až 10 osôb.

Poloha

Luxusná samostatná vila Maura postavená v roku 2017 sa nachádza v zátoke Tatinje, najkrajšej časti ostrova Ciovo, ktorý je s pevninou spojený mostom cez mestečko Trogir, ktorý je tiež v zozname svetového dedičstva Unesco. Centrum starobylého Trogiru asi 3,2km od vily.
Viac o regióne na stránke Dalmácia - Split.

Pláž, more

Vila je len asi 30m od mora a malej pláže. Asi 50m od vily je možné kotviť čln - keďže mólo nie je oficiálnym kotviskom, kotvenie je zdarma. Na požiadanie možnosť prenájmu člnu, jachty, s kapitánom alebo bez na celý pobyt alebo jeho časť. Asistencia na mieste.

Zloženie izieb a vybavenie vily

Vila pre max 8+2 osoby má celkom 4 dvojlôžkové spále, 4 kúpeľne so sprchou (en suite), kuchyňu s jedálňou a obývacou izbou, kde sú možné ďalšie dve lôžka veľkosti 120x220cm. 2 terasy, krytá záhradná terasa, záhrada. Vila má obytnú plochu 383m2 a výhľad na more.
Spálne sú s manželskými posteľami s rozmermi 180x200cm, izby s plochou 20-23m2, zo všetkých je výhľad na more, dve majú terasu. Každá spálňa bola pomenovaná po jednom z ostrovov, na ktoré je z vily výhľad a v tom duchu aj ladená.
Kuchyňa má 16m2, 4-platňový keramický sporák (indukčný), rúru na pečenie, chladničku s mrazničkou, toaster, umývačka riadu, digestor, kávovar, mikrovlnná rúra, mixér, kanvica a stroj na ľad.

Vybavenie vily, ďalšie služby

Villa Maura, Okrug Gornji - ostrov Ciovo má parkovanie pre 5 vozidiel, wifi pripojenie na internet zdarma, SMART Home systém, HVAC systém, klimatizácia, pračka a sušička, sat T, pripojenie na internet, trezor, alarm, sušič na vlasy, žehlička, žehliaca doska, Hi-fi systém, DVD prehrávač, playstation, vnútorný krb, vonku záhradný nábytok a barbecue.

Stravovanie

Individuálne.

Šport, relax, wellness

Vonkajší vyhrievaný bazén s plochou 24m2, terasa s ležadlami na slnenie. Vo vile je tiež sauna (Harvia), telocvičňa, 6-miestna vírivka.

Rodina, deti

V záhrade je malé detské ihrisko. K dispozícii detská postieeľka aj vysoká stolička.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Možnosť transferov z letiska a organizovanej dopravy na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom vily
  • posteľnú bielizeň a uteráky
  • spotrebu energií
  • udržiavanie a vyhrievanie bazénu a udržiavanie záhrady
  • wifi vo vile zdarma
  • parkovanie
  • turistické taxy
  • telefonickú asistenčnú službu, asistenciu pri príchode na mieste

Povinné doplatky

  • vratná kaucia (platba na mieste)

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota. Iné pobyty na požiadanie. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Vilu je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Villa Maura, Okrug Gornji - ostrov Ciovo

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Dalmácia - Split

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost