Doprava do Chorvátska

Väčšina dovolenkárov zo Slovenska a stredu Európy uprednostňuje individuálnu dopravu vlastným autom do Chorvátska, vďaka jeho výhodne dostupnej polohe pre naše krajiny. Pre tých, ktorí takúto možnosť nemajú zabezpečujeme k pobytom v Chorvátsku aj organizovanú dopravu prevažne autokarom (autobusom). Doprava premáva do stredísk, kde je o tento typ dovoleniek dostatočný záujem. Vzdielenejšie oblasti a najdôležitejšie mestá Chorvátska sú dostupné aj leteckou dopravou. Letenky zabezpečíme na pravidelných linkách alebo aj k individuálne rezervovaným letenkám doplníme transfer do hotela. Časť klientov využije aj železničné spojenie či sezónne diaľkové autobusy, ktoré do Chorvátska premávajú.

Doprava autobusom do Chorvátska

Pri zájazdoch s organizovanou autokarovou (autobusovou) dopravou odchádza autobus zo SR / ČR deň pred začatím pobytu a späť do SR / ČR sa vracia deň po pobyte. Autobusové pobyty sú 10-dňové, pričom ide o pobyt na 7 nocí + doprava. Pri ceste do Chorvátska odchádza bus v piatok, čas odchodu záleží od vzdialenosti destinácie a harmonogramu dopravcu. Cestuje sa cez noc a príchod do destinácie je v sobotu, spravidla dopoludnia, opäť v závislosti od vzdialenosti strediska a dopravnej situácie. Pri ceste späť je odchod z destinácie v sobotu, väčšinou popoludní / večer, a príchod domov v nedeľu v dopoludňajších hodinách. Jednotlivé turnusy je možné spájať, t.j. pobyt 7 nocí – 10 dní vrátane dopravy, pobyt 14 nocí – 17 dní vrátane dopravy atď.

Autobusová doprava na Zadarskú riviéru premáva každý týždeň v rozpätí 01.06.-16.09.2018. Obsluhované sú pravidelne strediská Petrčane, Zadar a Biograd na Moru. Iné miesta môžu byť obsluhované na požiadanie a napr. len ako odvoz na okraj strediska bez zachádzania k ubytovaniu.

Autobusová doprava na Šibenickú riviéru premáva predbežne v termínoch 01.06.-16.09.2018. Obsluhované sú strediská Vodice, Šibenik - Solaris, Brodarica, Grebaštica a Primošten. V oblasti Grebaštica je možný výstup a nástup len na hlavnej magistrále.

Autobusová doprava na Trogirskú riviéru premáva taktiež v termínoch 01.06.-16.09.2018. Obsluhované sú strediská Trogir, Kaštel Stafilič.

Autobusová doprava na Splitsko-Omišskú riviéru premáva taktiež v termínoch 01.06.-16.09.2018. Obsluhované sú strediská Duče, Omiš, Mala Luka a Ruskamen. V oblasti Omiša je možný výstup a nástup len na hlavnej magistrále.

Autobusová doprava na Makarskú riviéru premáva rovnako cca v termínoch 01.06.-16.09.2018. Obsluhované sú strediská Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi a Podgora. V oblasti Brely je možný výstup a nástup len na hlavnej magistrále.

Nasleduje základná tabuľka obsluhovaných stredísk a nástupných miest, z ktorých dopravu zabezpečujeme v sezóne Leto 2018. Zmeny počas sezóny sú vyhradené, taktiež v prípade nenaplnenia potrebnej kapacity v určitom termíne nemusí byť doprava do daného strediska zabezpečená zo všetkých uvedených miest.

Cenník 2019

OblasťStrediskáObojsmerná dopravaJednosmerná dopravaObojsmerná miestenkaSpojenie 2 turnusovDoprava bez pobytu
Zadarská riviéraPetrčane, Zadar, Biograd na Moru€ 100€ 80€ 7€ 20€ 15
Šibenická riviéraVodice, Šibenik - Solaris, Brodarica, Grebaštica, Primošten€ 100€ 80€ 7€ 20€ 15
Trogirská riviéraTrogir, Kaštel Stafilič€ 100€ 80€ 7€ 20€ 15
Splitsko-Omišská riviéraDuče, Omiš, Mala Luka, Ruskamen€ 110€ 90€ 7€ 20€ 15
Makarská riviéraBrela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora€ 110€ 90€ 7€ 20€ 15

Ceny platia pre všetky cestujúce osoby bez rozdielu veku. Obojsmerná doprava v rozpätí dlhšom ako sú 2 týždne za sebou sa považuje za 2 jednosmerné dopravy.

Nástupné miestoPríplatok
Bratislavabez príplatku
Zeleneč, Trnava, Nitra, Piešťany, Nové Mesto n/Váhom, Trenčín€ 7
Bánovce nad Bebravou, Prievidza€ 7
Dubnica nad Váhom, Ilava, Považská Bystrica, Žilina€ 10
Martin, Ružomberok, Liptovský Mikul  14
Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica€ 14

Viac o doprave autobusom k pobytom CK Reny travel na stránke Doprava k pobytom autokarom.

Pozri tiež doprava autobusom do Talianska.

Doprava do Chorvátska 2024

Dopravu letecky zabezpečíme na požiadanie na pravidelných linkách rôznych leteckých spoločností. Zatiaľ nie sú známe priame lety z Bratislavy do Chorvátska v sezóne 2024. Potvrdené sú priame lety z Košíc do Zadaru, letový deň nedeľa! Slušná dostupnosť chorvátskych letísk Dubrovnik, Split, (niekedy aj Zagreb, Zadar) je z nám dobre dostupného letiska vo Viedni (Schwechat), prípadne z Budapešti a takisto zo susednej Českej republiky (Praha).

Doprava vlakom je plne v réžií klienta. Vlakom je možné sa dostať napr. do mesta Rijeka pri Opatijskej riviére v regióne Kvarner.

Ku obom týmto typom dopravy zabezpečíme transfer k ubytovaniu, t.j. odvoz klientov z letiska, resp. železničnej stanice do hotela / miestnej agenúty a späť. Trajekty vopred nezabezpečujeme, klient si lístok na trajekt kupuje na mieste, resp. vopred online u príslušnej lodnej spoločnosti.

Viac informácií o doprave v Chorvátsku nájdete na stránke Doprava v Chorvátsku. Viac o doprave k pobytom CK Reny travel zas na stránke Doprava k pobytom.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost