Grand Hotel DE LA REINE

Nancy / Lotrinsko / Francúzsko

Pre náročných
Wifi
Parkovanie
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Luxusná elegancia, vynikajúca poloha, nádherná budova, vynikajúci personál, boutique hotel s klasickým dizajnom.

Poloha, dovolenka

Grand Hotel De La Reine v štýle Ľudovíta XV. svetové dedičstvo UNESCO stojí v samom srdci mesta Nancy, na námestí Place Stanislas.
Viac o regióne na stránke: Lotrinsko.

Izby, apartmány

Iby a apartmány v teplej atmosfére sú vybavené kúpeľňou, s vaňou, kancelárskym priestorom so stolom a stoličkami. Sú zvukotesné a majú king size postele. Wifi, klimatizáciu, telefón, káblovú tv, trezor, kávu, vodu, čaj, noviny, kozmetické produkty L'Occitane, izbovú službu 23 hod.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Grand Hotel De La Reine, Nancy má nonstop recepciu,výťah, reštaurácie, lounge bar, salóny s výhľadom nanámestie pre konferencie, výstavy, módne prehliadky, rôzne podnikateľské a súkromné akcie. Wifi zdama v celom hoteli,

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost