Karibea Hotel Residence LA GOELETTE ***

Tartane / Martinik / Francúzsko

200m od pláže
Bazén
Wifi
Konferencie
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Hotel s rezidenciou v rybárskej dedinke uprostred bujnej vegetácie, dostupné ubytovanie s wifi aj konferenčnými priestormi.

Poloha, dovolenka

Hotel s rezidenciou Karibea La Goelette sa nachádza v susedstve prírodného parku vo východnej časti ostrova Martinique na polostrove Caravelle, v malej rybárskej dedinke Tatrane. Mesto Trinite asi 8km.
Viac o regióne na stránke Martinik.

Pláž, more

Najbližšia pláž asi 200m od rezidencie. Známa pláž Anse l'Etang asi 5min jazdy od hotela.

Izby, apartmány

Rezort ponúka ubytovanie v izbách aj v apartmánoch s kuchynským kútikom. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu so sprchou a WC, sat TV, telefón, trezor a balkón.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu podávané v čase 6.30-10h.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Karibea Hotel Residence La Goelette, Tartane má recepciu, bar, wifi pripojenie na internet, práčovňu, priestory vhodné aj na organizáciu seminárov a podujatí s kapacitou až 90-120 osôb, parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Vonkajší bazén. V blízkom okolí možnosti pre šport a aktivity ako vodné športy, prenájom člnov, vodné lyže, kajak, surfovanie, tenisové kurty.

Doprava

Zabezpečíme letenky na pravidelných linkách a transfery k ubytovaniu.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • využívanie bazénu
  • wifi zdarma
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Zvoľte si dĺžku pobytu aj nástupný deň. Bude potvrdení najoptimálnejší termín vzhľadom na letové dni. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost