Regióny Francúzska

Reny Travel, váš partner na cestách do Francúzska

osobný prístup
kompletný servis
výhodné ceny

Martinik

Francúzsky región Martinik Martinik, francúzsko-karibský ostrov patrí medzi najlepšie karibské prázdninové destinácie. Martinik alebo "Madinina" pre indiánov Karibiku, sa nachádza v srdci karibského súostrovia a je súčasťou Malých Antíl alebo "Vietoristických ostrovov". Atlantický oceán obmýva jeho východné brehy, zatiaľ čo jeho západné pobrežie preklenuje Karibské more. Vychutnajte si dovolenku v Martinique po celý rok s jeho rozlohou 1080 km2. Bohatý tropický les pokrýva severnú časť tohto luxusného, ale cenovo prístupného karibského dovolenkového cieľa. Ostrov je ideálny pre vonkajšie aktivity, ako je canyoning, turistika a jazda na koni.

Turistický sprievodca Martinik

Južná časť Martinique je ideálnou destináciou pre cestovateľov pri hľadaní bielych pieskových pláží, kokosových paliem a teplých vôd ... Je to obrazová perfektná pohľadnica. Milovníci vodných športov majú na výber množstvo aktivít, ako je kite surfing, potápanie, vodné lyžovanie alebo jazda na kajaku.

Martinik, francúzsky dovolenkový ostrov v srdci Karibiku, sa môže pochváliť mimoriadne bohatým kultúrnym dedičstvom, ktoré je vyjadrené svojimi rozmanitými remeselnými výrobkami a vynikajúcou kuchyňou, ktorej pestré korenie a jedinečné príchute dráždia vaše chuťové poháriky. Ako najkrajšia a lacnejšia karibská dovolenková destinácia, Ostrov dovolenkových ostrovov v Martinique ponúka širokú škálu ubytovania, aby ste privítali všetkých návštevníkov: intimné alebo luxusné karibské francúzske hotely, vily, apartmány, chaty a pod.

Táto skvelá karibská dovolenková destinácia Martinique je tiež ideálnou voľbou pre obchodný cestovný ruch s kvalitnou infraštruktúrou vrátane kongresového centra a 4-hviezdičkových francúzskych hotelov v Karibiku, ktoré zaručia úspešný seminár alebo konferenciu. Kultúrne rozmanité, talentované, vášnivé obyvateľstvo, s jeho karibským vkusom a francúzskym dotykom, robí jeden z najlepších karibských letovísk dovolenkový ostrov Martinique špeciálnym dovolenkovým cieľom.

Počas vášho pobytu si užijte: Na mnohých vôňach ostrova: klinčeky, škorica, vanilka, muškátový oriešok Hudba Martinique: zouk, biguine, mazurka ... Nechajte sa uniesť rytmami ostrova s bohatou a rôznorodou kultúrou

Užitočné informácie

Hlavné mesto: Fort-de-France
Letisko: Fort-de-France / Aéroport international Martinique Aimé Césaire
GPS: 14°36'16.2"N 61°04'12.3"W
Vstupné formality: Pre príslušníkov z iných krajín a pre pobyty na Martiniku v trvaní troch mesiacov a menej postačí bežný pas.
Mena: Euro
Podnebie: mierne tropické
Priemerná teplota: 26 °C
Turistická sezóna: hlavná od decembera do mája, vedľajšia máj-december.
Doprava letecká: 3-krát týždenne z Miami (prevádzkuje Air France). Ďalšie spojenie zo St. Lucia, Barbados, St. Martin.
Doprava námorná: 3-krát týždenne trajekt medzi Martinique (Fort de France) a Guadeloupe, Svätá Lucia, Dominica.

Ďalšie francúzske regióny

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost