Apartmány ALPENCHALET

Reit im Winklmoos / Oberbayern / Nemecko

lyžiarske stredisko Winklmoos - Steinplatte

8km od vlekov
Skibus
Wifi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Priestranné apartmány vhodné pre dovolenku s priateľmi alebo rodinou.

Poloha

Apartmány Alpenchalet sa nachádza v bavorských Alpách v nadmorskej výške 700m na slnečnej strane Reit im Winkl. Autobusová stanica v dochádzkové vzdialenosti.

Lyžovanie, skibus, skipas

8km od vlekov, skibus zdarma do dolnej stanice Seegateterl, trate pre bežecké lyžovanie hneď vedľa domu, v blízkosti sánkarská dráha.

Izby, apartmány

Dom má 8 apartmánov cca 28-85m2 pre 2-8 osôb majú kúpeľňu, WC, kuchynský kút, niektoré majú jedálenský kút, pohovku, TV s plochou obrazovkou, DVD prehrávač, wifi za poplatok, veľké balkóny s posedením a prikrývkou.
• Apartmány pre 1-4 osoby majú obývaciu izbu s rozkladacím gaučom a posedením, samostatnú spálňu s manželskou posteľou alebo detská izba s 2 samostatnými lôžkami, plne vybavená kuchyňa alebo kuchynský kút, balkón 25m2. V kombinácii s vedľajším apartmánom možnosť ubytovania až 6 osôb.
• Apartmán č. 8 pre 1-8 osôb cca 85m2, 2 kúpeľne, 3 spálne, obývacia izba, kuchyňa (sklokeramická doska, rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu, odsávač), predsieň, balkón.
Popis konkrétneho apartmánu bude zaslaný s ponukou.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Alpenchalet, Reit im Winklmoos majú vyhrievanú úschovňu lyží, parkovisko zdarma pre 1 auto na apartmán, len apartmán č. 8 dve miesta.

Zábava, aktivity

Sánkovanie.

Extra

Domáce zvieratá povolené len na vyžiadanie vopred, bez stravy.
Možnosť objednať hygienický balíček (4 rolky toaletného papiera, kúpeľňovú rohož, 1 mydlo, 1 sprchový gél) a kuchynský balíček (1 huba, 1 kuchynský uterák, 1 kefa, 7 odpadkových vriec, 0,5l umývacieho prostriedku, 2 kuchynské rolky).

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu
  • spotrebu energií
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • záverečné upratovanie
  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • wifi aktivačný poplatok (platba na mieste)
  • domáce zvieratá (platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost