Apartmány KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

St. Oswald / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim

Pre rodiny
Pri svahu *
150m od lanovky
Wi-Fi
Sauna

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbené apartmány pár krokov od lyžiarskeho svahu v Bad Kleinkirchheim - St. Oswald.

Poloha

Prázdninová dedinka - Feriendorf Kirchleitn Dorf Grosswild pozostávajúci z 24 farmárskych domov s apartmánmi postavených v tradičnom alpskom štýle sa nachádza s dedinke St. Oswald v stredisku Bad Kleinkirchheim asi 4,5km od centra v car-free zóne bez áut. Ubytovanie ako v "skanzene". Železničná stanica Spittal alebo Villach 35km, letisko Klagenfurt 55km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky v St. Oswald - nová lanovka Brunnachalmbahn - sú vzdialené len asi 150m od komplexu. Jednotlivé domčeky sú od lanovky rôzne vzdialené, podľa polohy v rámci komplexu (dlhý asi 350m). Pri areáli je lyžiarska škola aj prenájom lyžiarskeho vybavenia. Lyžovanie v Bad Kleinkirchheim je vhodné pre rodiny (obzvlášť časť St. Oswald obľúbená aj deťmi, lyžiarske školy a škôlky), no aj náročných lyžiarov. Jazdí sa tu aj pretek svetového pohára v Alpskom lyžovaní na zjazdovke Franza Klammera.
Lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim má tzv. Free Ski termíny, kedy sa lyžuje zdarma a hostia majú zľavu aj na vstup do kúpeľov v stredisku. Skipas v cene tento rok v termínoch 10.03.-02.04.2018.

Izby, apartmány

Apartmány sú rozmiestnené po 4-6 v jednotlivých farmárskych domoch. Všetky majú kuchynku, kúpeľňu so sprchou a WC, obývaciu miestnosť s jedálenskou časťou, kachľovú pec, gauč, SAT TV, WiFi pripojenie na internet zdarma. Apartmány s označením TAL sú štandardne vybavené podľa popisu, v pôvodnom stave. Apartmány GIPFEL sú rekonštruované a majú nové (v zmysle renovované) drevené podlahy, nové dekorácie a matrace, nové kúpeľne s kozmetickým zrkadlom a sušičom na vlasy a balíčkom kozmetických produktov, renovovaný kuchynský kút s keramickým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou, umývačkou riadu a Nespresso strojom; TV s plochou obrazovkou.
 • Apartmán NOCK LUXUS GIPFEL – asi 70m2, pre 2-7 osôb (základná cena pre max 4 osoby, ďalšie za príplatok), najnovšie renovovaný, vestibul s kuchyňou, obývacia miestnosť s 2 gaučmi, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, 2 kúpeľne, vlastná infra sauna.
 • Apartmán NOCK NATUR GIPFEL – asi 55m2, renovovaný pre 2-6 osôb (základná cena pre max 4 osoby, ďalšie za príplatok), vestibul s kuchyňou, obývacia miestnosť s 2 gaučmi, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa.
 • Apartmán NOCK BERGE GIPFEL – asi 35m2, pre max 2 dospelých + 2 deti do 14 rokov, vestibul s kuchyňou, obývacia miestnosť s 1 gaučom a manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa.
 • Apartmán NOCK NATUR TAL – asi 55m2, pre 2-6 osôb (základná cena pre max 4 osoby, ďalšie za príplatok), vestibul s kuchyňou, obývacia miestnosť s 2 gaučmi, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa, nerenovovaný.
 • Apartmán NOCK BERGE TAL – asi 35m2, pre max 2 dospelých + 2 deti do 14 rokov, vestibul s kuchyňou, obývacia miestnosť s 2 gaučmi, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, nerenovovaný.

Stravovanie

Individuálne. V obchode rezortu možné nakúpiť na raňajky, reštaurácie v stredisku.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Kirchleitn Dorf Grosswild, St. Oswald majú recepciu, reštauráciu „Alte Mühle“ s barom a bufetovú reštauráciu „Wildfütterung“, parkovisko zdarma.

Šport, relax, wellness

Sauna v areáli zdarma. Apartmány Nock Luxus majú vlastnú infračervenú saunu. Zdarma kyvadlová doprava do blízkych kúpeľov St. Kathrein alebo Römerbad v centre Bad Kleinkirchheim (5 minút jazdy).

Zábava, aktivity

Program aktivít na mieste, napr. sprevádzané výlety na snežniciach, organizované sánkovačky, nočné fakľové sprievody na horské chaty, kurz kúrenia v peci...

Rodina, deti

Celodenná starostlivosť o deti od 3r. 5 dní v týždni, vonkajšie ihrisko, vnútorná herňa, animačný program, transfer pre deti do lyžiarskej školy. Pri objednaní polpenzie pre deti v cele "all inclusive" vrátane obedu a nápojov k jedlám.
Detská postieľka na požiadanie zdarma.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny zabezpečíme aj dopravu autobusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • posteľnú bielizeň a uteráky
 • spotrebu energií a kúrenie
 • záverečné upratovanie
 • využívanie sauny
 • Wi-Fi v apartmánoch
 • kyvadlovú dopravu k termálnym kúpeľom
 • parkovanie
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • vratná kaucia € 100,00 / apartmán (platba na mieste)
 • miestna taxa € 2,92 /osoba od 17r., € 0,42 /dieťa do 17r. /deň, resp. podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste
 • záverečné upratovanie (platba na mieste):
 • € 80,00 / apartmán Nock Berge /pobyt
 • € 90,00 / apartmán Nock Natur /pobyt
 • € 110,00 / apartmán Nock Luxus /pobyt

Možnosť doobjednať

 • prístelka (kde povolená, na požiadanie, platba v CK)
 • malé zviera (na vyžiadanie, bez kŕmenia, platba na mieste)
 • baby sitting (na požiadanie, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

 • Zľava 5% skorý nákup do 21.08.2017, nevzťahuje sa na termíny 02.12.-23.12. a 26.12.-06.01., nekombinuje sa s ostatnými akciami a zľavami; zmeny v rezervácii a storno nie je možné.
 • Akcia 7=6 pre pobyty v termíne 23.12.-30.12.2017
 • Akcia 7=6 alebo 14=12 pre pobyty v termíne 13.01.-27.01.2018
 • Akcia 11=10 pre pobyty s príchodom 23.12.-26.12.2017
Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí s nástupom v sobotu, na požiadanie aj atypické termíny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Apartmány Kirchleitn Dorf Grosswild, St. Oswald

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bad Kleinkirchheim

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost