Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Bad Kleinkirchheim / Korutánsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim

Pre náročných
400m od vlekov
Bazény / wellness
Garáž
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***** / Tradičný kúpeľný Thermenwelt Hotel Pulverer priamo v mestečku Bad Kleinkirchheim, s bohatým wellness svetom, bazénmi, blízko lyžiarskych svahov.

Poloha

Hotel Thermelwelt Pulverer sa nachádza na pokojnom centrálnom mieste v známom termálnom a lyžiarskom stredisku Bad Kleinkirchheim. Všetky služby v dosahu pešej chôdze.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 400m od vlekov Maibrunn, dostupné pešo za 5 minút alebo skibusom zdarma - zastávka pred hotelom, spojenie ku všetkým lanovkám v stredisku. Skipasy možné objednať s ubytovaním. Bežkárske trate v stredisku, 1x týždni bežkovanie s domácim inštruktorom zdarma v rámci hotelového programu.
Viac o stredisku na lyžovanie Bad Kleinkirchheim.

Izby, apartmány

100 komfortných izieb, suít a apartmánov má kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC (môže byť oddelené), sušič na vlasy, rádio, telefón, minibar, sat TV, trezor, wifi pripojenie na internet zdarma a balkón. Na izbe k dispozícii kôš s kúpacím plášťom, osuškami a papučkami do wellness zóny.
 • Junior Suita – pre 2-3 osoby má asi 42m2.
 • Apartmán – pre 2-4 osoby má 55-75m2, oddelenú spálňovú a obývaciu časť.
 • Suita – pre 2-5 osôb má asi 90m2, oddelenú spálňu, obývaciu časť a jednolôžkovú izbu.
 • Jednolôžková izba – má asi 25-30m2.

Stravovanie

Polpenzia plus v cene - raňajky formou bufetu aj pre spáčov do 11h s organickým vital kútikom, jedlá z vajec a pod., popoludňajšie občerstvenie v čase 15-17h s domácimi dezertmi a štrúdľami, čerstvé ovocie; 5-chodové večerné menu s možnosťou výberu, korutánske a medzinárodné špeciality, bufet predjedál, týždenne gala večera a tematické bufety s využitím produktov vlastnej farmy, divina z regiónu, bylinky a zelenina z vlastnej záhrady alebo fariem v regióne.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Thermenwelt Hotel Pulverer, Bad Kleinkirchheim má bar s otvoreným krbom, salóniky, a la carte reštauráciu LOY-Stube s ponukou miestnej a medzinárodnej kuchyne, čitáreň, seminárne miestnosti, výťah, parkovisko zdarma. Garáž za poplatok.

Šport, relax, wellness

Zdarma využívanie 2.100m2 veľkej termálnej zóny – termálny kúpeľ a vonkajší bazén, vírivka, 10 rôznych sáun, parný kúpeľ, sanarium, tepidarium, bylinná a aromatická parná jaskyňa, infračervená kabína, fitnes miestnosť. Záhrada a relaxačné zóny na 7.600m2.
Za poplatok solárium, masáže, skrášľovacie kúry a energetický ostrov.
Mestečko je zároveň kúpeľným strediskom, viac info na stránke kúpele Bad Kleinkirchheim.

Zábava, aktivity

3x v týždni testovanie svahov s domácim lyžiarskym sprievodcom. Aktívny program, napr. večerný program s klavírnou a tanečnou hudbou, módna prehliadka.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov zdarma. Postieľka na vyžiadanie zdarma.

Extra

Zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica Spittal asi 35km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou aj popoludňajším občerstvením
 • využívanie bazénov a wellness zóny
 • účasť na hotelovom aktívnom programe
 • wifi zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 3 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, minimálna 2 - 4 noci podľa termínu. Nástupný deň je sobota, resp. ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Thermenwelt Hotel Pulverer, Bad Kleinkirchheim

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Bad Kleinkirchheim

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost