Hotel PFEFFEL ****

Dürnstein / Dolné Rakúsko / Rakúsko

Priamo pri Dunaji
Priamo pri vinohrade
Wellness
Dovolenka na bicykli

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štvorhviezdičkový hotel vo vyhlásenej vinárskej oblasti Wachau pri Dunaji, ideálne na pobyt spojený s cyklistikou a poznávaním krajiny.

Poloha, dovolenka

Gartenhotel & Weingut Pfeffel sa nachádza na vínimočnom mieste mimo dediny Dürnstein, na brehu Dunaja pod vinohradmi.
Viac o spolkovej krajine na stránke Dolné Rakúsko.

Izby, apartmány

Priestranné izby, balkóny a nádherný výhľad na Dunaj alebo vinice, šatňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a vaňou a samostatné WC, klimatizáciu pomocou chladiaceho stropu, veľkú obrazovku, útulné posedenie, telefón s hlasovou schránkou, trezor a minibar.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Pfeffel, Dürnstein má možnosť ochutnávok vín, tradičná kuchyňa s miestnymi a sezónnymi surovinami, vlastné výrobky zo záhrady šéfa Leopolda Pfeffela, parkovanie priamo pri hoteli, turistické, exkurzné a kultúrne programy.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum: fínsku saunu, bio-saunu, soľnú jaskyňu, parný kúpeľ a infračervenú saunu, priestranné relaxačné priestory, Laconiumbank, panoramatickú slnečnú terasu, celoročne vyhrievaný vonkajší bazén a ležadlá na terase v lete.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste

Možnosť doobjednať

  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Pfeffel, Dürnstein

Ďalšie hotely a apartmány v regióne -› ubytovanie Dolné Rakúsko.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost