Hotel ZUM JUNGEN RÖMER ****

Radstadt / Salzbursko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Radstadt (Salzburger Sportwelt)

400m od lanovky
Blízko svahu
Bazén / Wellness
Golf
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Tradičný hotel s bazénom a wellness zónou, wifi, v blízkosti svahu a hneď vedľa golfového ihriska.

Poloha

Hotel Zum Jungen Römer má skvelú polohu pre športových nadšencov, len pár metrov od lyžiarskeho svahu v zime a zároveň uprostred golfového ihriska. Pokojná lokalita v časti Höggen, asi 2,5km od centra Radstadt.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len pár metrov od lyžiarskeho svahu - podľa snehových podmienok možné zlyžovať až k hotelu, asi 400 m od lanovky strediska Radstadt-Altenmarkt. Stredisko je súčasťou širšej lyžiarskej oblasti Salzburger Sportwelt - najbližšie je Flachau (asi 10 km), opačným smerom zas stredisko Schladming (lanovka z Pichl asi 12 km), Zauchensee 14 km = vo všetkých platí spoločný skipas Ski Amadé. Navyše je v blízkosti aj lyžiarske stredisko Obertauern, asi 18 km, tu už však neplatí spoločný skipas, no vďaka vysokej nadmorskej výške je výbornou zárukou snehu. Popri hoteli vedie trať pre bežecké lyžovanie, sieť až 160 kilometrov udržiavaných tratí.
Viac o stredisku na lyžovanie Radstadt-Altenmarkt.

Izby, apartmány

Príjemne zariadené izby a apartmány majú v "rímskom" štýle zariadenú kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť počas pobytu, rádio, káblovú TV aj so Sky príjmom, telefón, minibar, trezor a niektoré balkón. Všetky izby majú výhľad na okolitú horskú krajinu.
 • Dvojlôžková izba – asi 25m2, bez balkóna.
 • Dvojlôžková izba Römer – asi 28m2, samostatné WC, väčšinou s balkónom.
 • Dvojlôžková izba Römer Exclusive – asi 33m2, samostatné WC, obývacia zóna, balkón.
 • Štúdio – asi 40m2, obývacia časť izby s gaučom, samostatné WC, balkón.
 • Apartmán – asi 47m2, oddelená spálňa a obývaciamiestnosť, samostatné WC, balkón.
 • Jednolôžková izba – asi 28m2, dvojlôžková izba obs. 1 osobou, niektoré s balkónom.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu s bio kútikom, malé popoludňajšie občerstvenie a bufet koláčov, 5-chodové večere s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov, denne syrová tabuľa.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Zum Jungen Römer, Radstadt má recepciu, reštauráciu, bar, wifi pripojenie na internet zdarma, parkovisko s kapacitou aj pre autobusy zdarma, konferenčné priestory (kapacita 60 osôb) s kompletným vybavením.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna - vnútorný bazén, vírivka, bio sauna, fínska sauna, rímsky parný kúpeľ, tepidarium, solárium. Fitnes miestnosť na cvičenie. Na požiadanie možné využiť masáže a rôzne skrášľovacie kúry.
Hotel sa nachádza hneď vedľa golfového ihriska - 9-jamkové aj 18-jamkové. Možnosť pobytov v rámci golfových balíčkov, na požiadanie pripravíme na mieru.

Zábava, aktivity

V stredisku a blízkom okolí možnosti sánkovania - 6km dlhá osvetlená sánkarská dráha na kopci Königslehen oproti hotelu, jazda na saniach s konským záprahom, snow-kiting, rakúsky curling, korčuľovanie...

Rodina, deti

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Extra

Psy sú na požiadanie povolené za poplatok, bez vstupu do jedálne a spa zóny.

Doprava

Individuálna. Pre skupiny na požiadanie zabezpečíme dopravu autokarom / minibusom.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi pripojenie na internet
 • telefonickú asistenčnú službu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Povinné doplatky

 • miestna taxa cca € 1,15 /osoba od 14r. /deň (podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba na mieste)

Možnosť doobjednať

 • za psa € 12 /deň (na požiadanie, bez stravy, platba na mieste)
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 3-7 nocí, v závislosti od termínu. Nástupný deň je na požiadanie ľubovoľný. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Zum Jungen Römer, Radstadt

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost