Chalupa SUBLEHNERHOF

Ramsau am Dachstein / Štajersko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Schladming-Dachstein

1km od vlekov
Samostatný dom

Ubytovanie

Naše hodnotenie

** / Vidiecka chalupa Sublehnerhof s výhodnou polohou pod ľadovcom Dachstein blízko rodinných vlekov a na dojazd do Schladmingu. Vhodné pre partiu rodín alebo priateľov.

Poloha

Gazdovský dom Sublehnerhof sa nachádza v Ramsau am Dachstein v časti Schildlehen, pred mýtnicou na ceste na Dachsteinský ľadovec. Dom má typickú vidiecku atmosféru, je na pokojnom mieste na gazdovstve v susedstve kravína. Dom je ešte zo 17. storočia a bol renovovaný pri zachovaní pôvodných prvkov. Nákupné možnosti sú v potravinách v Ramsau, centrum Ramsau (ktoré je roztiahnuté po údolí) asi 3,5 km.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie sú svahy vhodné pre deti a začínajúcich lyžiarov, asi 1km v Ramsau am Dachstein. Lanovka na ľadovec Dachstein asi 5 km. Lanovka Planai v Schladmingu asi 11 km. V Ramsau sú výborné podmienky pre bežecké lyžovanie.
Viac o stredisku na lyžovanie Schladming.

Izby

Samostatne prenajímaná časť chalupy s kapacitou 10 osôb má obytnú plochu asi 99m2, kuchyňa aj jedáleň po asi 22m2. Izby a priestranná jedáleň sú zachované takmer pôvodné, kuchyňa bola kompletne novo zariadená novými spotrebičmi. Pec je na drevo a umocňuje dojem vidieckej pohody pri večernom posedení v jedálenskej časti s kapacitou komfortne pre 10 osôb. Kuchyňa s jedálenskou zónou sa nachádzajú na prízemí. Prepájacie dvere vedú do veľkého salónika / spoločenskej miestnosti. Na poschodí sa nachádzajú 4 spálne (19, 19, 22 a 17m2), v každej je umývadlo s tečúcou vodou, na chodbe sú toalety a spoločná sprcha.

Stravovanie

Individuálne.

Vybavenie chalupy, ďalšie služby

Chalupa Sublehnerhof, Ramsau am Dachstein má parkovanie pre hostí pred a za farmou. V kuchyni sa kúri iba drevom, v izbách sú radiátory. Celý dom je nefajčiarsky.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

  • prenájom chalupy
  • spotrebu energií a kúrenie (v kuchyni len drevom)
  • posteľná bielizeň (uteráky vlastné)
  • parkovanie pri dome
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • záverečné upratovanie € 100 /chalupa (platba v CK)
  • miestna taxa € 2,50 /osoba /deň, podľa zavedenia miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí, na požiadanie aj menej. Nástupný deň je ľubovoľný, štandardne sobota. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 16,00 hod. Chalupu je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Chalupa Sublehnerhof, Ramsau am Dachstein

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Schladming

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost