Hotel ELISABETH ***+

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

Pri svahu
Dieťa do 4r. zdarma
Bazén / Wellness
Wifi
Zviera povolené

Ubytovanie

Naše hodnotenie

***+ / Rodinne vedený trojhviezdičkový hotel s moderným wellness, terasou s panoramatickým výhľadom, s možnosťou dolyžovať k hotelu.

Poloha

Novo renovovaný hotel Elisabeth sa nachádza nad strediskom Sölden asi 800m od centra v nadmorskej výške 1.500m pri svahu k lanovke Gaislachkogelbahn.

Lyžovanie, skibus, skipas

Priamo pri svahu, ktorým zídete k lanovke Gaislachkogelbahn (asi 800m), začiatočnícky vlek Innerwald pri hoteli. Zastávka skibusu 50m. Ľadovec Rettenbachferner 12km.
Viac o stredisku na lyžovanie Sölden.

Izby, apartmány

Príjemné dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť a papuče (prenájom za poplatok), kútik s posedením, rádio, telefón, káblovú TV, trezor, wifi a pripojenie na internet za poplatok, balkón a sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie v čase 14,30-17,00hod s koláčom (napr miestne klobásky, slanina, cestovinový koláč – mení sa denne), 4-chodové večere s možnosťou výberu z menu.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Elisabeth, Sölden má Recepcia, lobby, denná miestnosť, čitáreň, zimná záhrada, Stube, jedáleň, reštaurácia, bar, kaviareň, terasa na streche s ležadlami (podľa počasia), internetový kútik a wifi za poplatok, úschovňa batožiny, lyžiareň, parkovisko zdarma. Možný bezbariérový prístup (bližšie info pri rezervácii).

Šport, relax, wellness

Zdarma vnútorný bazén (asi 20m2), parný kúpeľ, Stubensauna, fínska sauna, organická sauna, infračervená kabína, relaxačná miestnosť s vodnými posteľami, Kneipp, fontána s čerstvou vodou, zážitkové sprchy, fitnes. Vstup do sauna zóny od 16 rokov. Otváracie hodiny na mieste.

Zábava, aktivity

Stolný futbal, herný počítač zdarma.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma, Na vyžiadanie postieľka, vysoká stolička, detské menu, prenájom hier, detské videá. Herňa a ihrisko.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu, fitnes a wellness zóny
  • wifi zdarma
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • za zviera (na vyžiadanie, bez stravy, platba na mieste)
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost