Hotel ERHART ****

Sölden / Tirolsko / Rakúsko

lyžiarske stredisko Sölden

500m od lanovky
Sauna
Vírivka
Wi-Fi
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Štandardný 4* hotel priamo v Söldene neďaleko lanovky, s wellness zónou a príjemnou cenou.

Poloha

Hotel Erhart sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste na okraji Söldenu asi 200m od obchodov a 500m od centra v nadmorskej výške 1.377m.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Gaislachkogelbahn asi 500m. Ľadovec Rettenbachferner a Tiefenbachferner asi 17km, v sezóne prepojené so zvyškom strediska na lyžiach.
Viac o stredisku na lyžovanie Sölden.

Izby, apartmány

Štandardne zariadené izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, kúpací plášť, telefón, digitálnu TV s plochou obrazovkou, wifi pripojenie na internet, rádio, trezor a balkón.
  • Dvojlôžková izba Sölden – asi 25m2, s balkónom.

Stravovanie

Polpenzia – drink na privítanie 1x v týždni pri večeri špecialít, raňajky formou bufetu - 1x v týždni farmárske raňajky z produktov lokálnych fariem, každú nedeľu gurmánske raňajky s perlivým vínom, lososom, koláčom a pod. Večere sú 4-chodové servírované s možnosťou výberu z menu, bufet šalátov, syrový bufet s výberom medzinárodných špecialít. Prípadné preferencie alebo intolerancie prosím oznámte pri rezervácii, budú zohľadnené bez príplatku.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Erhart, Sölden má recepciu, hotelovú lobby s barom a otvoreným krbom, jedáleň, vínnu pivnicu, lyžiareň, parkovisko zdarma. Wifi pripojenie na internet v lobby a izbách zdarma - 3GB zdarma s 1Mbit rýchlosťou, v prípade, rýchlosť pripojenia však závisí aj od obsadenosti hotela.

Šport, relax, wellness

Wellness zóna v hoteli zdarma - sauna, parný kúpeľ, vírivka a infračervená kabína, fitnes miestnosť s TechnoGym vybavením.
1x denne voľný vstup do bazénov vo Freizeitarena asi 500m od hotela. Zľava 5% na vstup do termálnych kúpeľov Aqua Dome v Längenfelde.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie.

Extra

Zvieratá nie sú povolené.

Doprava

Individuálna. Železničná stanica Ötztal 38km, letisko Innsbruck 80km. Transfery na požiadanie.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie fitnes a wellness zóny
  • 1x denne vstup do Freizeitarena
  • wifi zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu
  • poistenie CK proti insolventnost

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 3 /osoba /deň (platba v CK)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. V okrajových termínoch možnosť skrátených pobytov. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 11,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Erhart, Sölden

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Sölden

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost