Hotel ARENA Wellness ****

Maribor / Podravie / Slovinsko

lyžiarske stredisko Maribor

Priamo pri svahu
Pri lanovke
Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / **** / Hotel s menšou wellness zónou pár krokov od lanovky, v cieli zjazdovky na ktorej sa konjú preteky svetového pohára v zjazdovom lyžovaní.

Poloha

Hotel Arena sa nachádza na úpätí Mariborsko Pohorje na juhozápadnom okraji mesta Maribor, 10 minút jazdy od centra. Ku 4* Hotelu Arena Wellness patrí 3* depandance Hotel Arena Annex.

Lyžovanie, skibus, skipas

Hotel sa nachádza pri lyžiarskom svahu, asi 100 m od údolnej stanice lanovky. Lyžiarske stredisko ponúka cca 40 km zjazdoviek vhodných pre začiatočníkov i skúsených lyžiarov, 36 km tratí pre bežecké lyžovanie, k dispozícii svah pre deti.
Viac o stredisku na lyžovanie Maribor.

Izby, apartmány

Svetlé a komfortné dvojlôžkové a rodinné izby majú kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou, wc, písací stôl, tv.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky formou bufetu a večere.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Wellness Hotel Arena, Maribor má recepciu, reštauráciu, terasu s výhľadom na lyžiarske stredisko a okolité lesy, konferenčnú miestnosť, k dispozícii požičovňu lyží, lyžiarsku školu. Wifi pripojenie na internet a parkovanie zdarma.

Šport, relax, wellness

Menšia wellness zóna v hoteli - fínska sauna, infračervená sauna, fínska sauna s chromoterapiou, 2 vírivky, ochladzovací bazén, ľadová jaskyňa, oddychová miestnosť. Vstup od 15 rokov. Masážne a kozmetické procedúry za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny. Letisko Zagreb 120 km, Ljubljana 135 km.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • 1 vstup do wellness zóny denne (od 15r.)
  • wifi zdarma
  • parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa € 2,50 /dospelý, € 1,25 /dieťa /noc (podľa zavedenie miestnymi úradmi, platba v CK / na mieste)
  • registračný poplatok € 1 /dospelý /pobyt (platba v CK / na mieste)

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, no možné je potvrdiť aj kratšie pobyty s iným nástupným dňom. Ubytovanie je možné od 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 11,00 hod. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost