Hotel HABAKUK ****+

Maribor / Podravie / Slovinsko

lyžiarske stredisko Maribor

100m od lanovky
Bazény a Wellness
Wifi
Zviera povolené
Parkovisko

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Aktuálne renovovaný (2019) hotel s dobrým servisom, bazénmi a wellness centrom, animáciami v sezóne a tiež kongresovým centrom.

Poloha

Hotel Habakuk sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí na okraji pohoria Pohorje v okrajovej časti Maribore. Mesto Maribor má kultúrne pamiatky, nákupné centrá, je vzdialené 10 minút autom, verejná doprava 100m od hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Len asi 100 m od údolnej stanice lanovky. Lyžiarske stredisko ponúka cca 40 km zjazdoviek vhodných pre začiatočníkov i skúsených lyžiarov, 36 km tratí pre bežecké lyžovanie, k dispozícii svah pre deti.
Viac o stredisku na lyžovanie Maribor.

Izby, apartmány

Hotel má 101 kompletne vybavených, pohodlných izieb - 5 jednolôžkových, 34 dvojlôžkových typu Superior, 4 rodinné izby, 6 zrekonštruovaných Suít a 52 zrekonštruovaných dvojlôžkových izieb typu Superior. V septembri až decembri 2019 budú ďalšie izby zrenovované do nového dizajnu.
Hotel má Depandance ****, kde je 33 štandardných dvojlôžkových izieb, 3 Suít.
Všetky izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, klimatizáciu, internet, wifi, telefón, mini bar, trezor, možnosť prípravy teplých nápojov, možnosť výberu rôznych typov vankúšov.
 • Jednoposteľová izba Plus 5 – asi 24m2, privítanie nápojmi (káva, čaj), možnosť prístelky, župan, papuče, rádio, väčšina má balkón.
 • Dvojlôžková izba Plus 5 – asi 24m2, privítanie nápojmi (káva, čaj), možnosť prístelky, župan, papuče, rádio, väčšina má balkón.
 • Štandard PLUS 5 – dvojlôžková izba, asi 24m2, privítanie nápojmi (káva, čaj), župan, papuče, rádio, výhľad na mesto alebo na pohorím.
 • Štandard – dvojlôžková izba, asi 24m2, kúpeľňa so sprchou, francúzska posteľ alebo oddelené lôžka, u niektorých možnosť spojenia so susednou miestnosťou a prístelky, 2 LCD TV, mini bar, klimatizácia.
 • Superior – 24m2 - dvojlôžková izba, dve oddelené lôžka, ktoré sa môžu spojiť, LCD TV, trezor, mini bar, klimatizácia, niektoré majú balkón.
 • Superior – Superior, 35m2 - dvojlôžková izba, kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, LCD TV, mini bar, trezor, klimatizácia, možnosť prístelky, väčšina má balkón alebo terasu.
 • Suite – 45m2, spálňa a obývacia izba sú oddelené deliacou stenou, možnosť prístelky, kúpeľňa, oddelené WC, 2 LCD TV, mini bar, osobný trezor, klimatizácia.
 • Suite – 62m2 - tri izby pre až 6 osôb, spálňa, obývacia izba, kancelária pre obchodné rokovania, 2 kúpeľne, dva samostatné vchody, možnosť až dvoch prísteliek, káblová TV, mini bar, trezor.

Stravovanie

Polpenzia v cene - raňajky a večere formou bufetu.
Hotel ponúka catering pre firemné aj súkromné akcie, viac info v CK.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Habakuk, Maribor má recepciu, reštaurácie, kaviareň, terasu, bary, kongresové centrum na 1.600m2 (6 rôznych sál pre 830 osôb, 2 haly), garáž zadarmo.

Šport, relax, wellness

Wellness centrum Habakuk SPA v hoteli - veľký členený vnútorný bazén na ploche 740m2s vírivkami, vodnou masážou a inými efektmi, s teplotou medzi 28-30°C; saunová zóna - fínska, infračervená, bylinná a turecká sauna. Fitnes centrum na 240m2. Beauty centrum s ponukou skrášľovacích a oddychových procedúr.

Rodina, deti

Deti do 4 rokov na prístelke zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Domáce zvieratá povolené na vyžiadanie vopred, bez stravy.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny. Letisko Zagreb 120km, Ljubljana 135km.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou formou bufetu
 • poukaz na zľavu 10% na konzumácie a la carte
 • využívanie wellness centra - vnútorného bazénu a sáun
 • vstup do fitnes zóny
 • župany a papučky 1x
 • wifi zdarma
 • parkovanie v garáži
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna turistická taxa cca € 3,13 /osoba /noc, podľa zavedenie miestnymi úradmi, platba na mieste
 • registračný poplatok € 1 /dospelý /pobyt, platba na mieste

Možnosť doobjednať

 • detská postieľka na požiadanie
 • domáce zviera na vyžiadanie
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 15,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 11,00 hod. Na vyžiadanie možnosť skrátených pobytov.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost