Farma ŽGAJNAR

Poljane / Gorenjska / Slovinsko

lyžiarske stredisko Stari Vrh

priamo pri zjazdovke
Farma
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Apartmánové ubytovanie na farme, v idylickom prostredí zachovalej prírody v lyžiarskom stredisku Stari Vrh.

Poloha

Turistická farma Apartmány Žgajnar stojí len niekoľko metrov od lyžiarskych zjazdoviek strediska Stari Vrh, 40 km od hlavného mesta Ľubľana.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lyžiarsky vlek Zapreval je vzdialený 100 m. Vrcholová stanica šesťsedačková lanovka Stari Vrh je vzdialená 430 m.
Viac o stredisku na lyžovanie Stari Vrh.

Izby, apartmány

Apartmány pre 4 alebo 6+2 osôb sú účelne zariadené.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Apartmány Žgajnar, Poljane má jedáleň s farmárskymi špecialitami a kuchyňou zameranou na sezónne suroviny. Aktívna dovolenka - zoznamovacie ukážky chovu zvierat, pestovania rastlín, výroby potravín.

Život na farme

Mnohé rodiny prichádzajú, aby žili a pracovali na farme Žgajnar v harmónii s prírodou. Zaoberajú sa skúsenosťami našich predkov a mesačným kalendárom, ktorý nám odporúča, kedy pestovať plodiny, kedy rezať strom aby drevo rýchlejšie vyschlo, kedy zberať plody... Inak príroda sama o sebe hovorí, ako žiť v súlade s ňou a umožniť jej, aby nám dala to najlepšie.

Životné prostredie

Životné prostredie - príroda je len jedna, celosvetovo prepojená. Stojí za to, usilovať sa o jej zachovanie pre našich potomkov. Pri kosení a pasení na strmých svahoch udržiavať bohaté lúky s kvetmi a bylinami. Trvalo udržateľným lesným hospodárstvom zachovávať zdravé a životne dôležité lesy, ktoré poskytujú útočisko mnohým lesným zvieratám a vtákom. Drevo sa okrem iného používa aj na nábytok a na biomasu, pomocou ktorých sa vykurujú všetky budovy na farme.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
  • parkovanie
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost