Best Western ALPEN RESORT HOTEL ****

Zermatt / Valais-Wallis / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Zermatt

300m od lanovky
Bazén / Fitness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Hotel pozostáva z dvoch prepojených budov rovnakej kategórie. Má bazén, fitness, wifi zdarma, lyžiareň, parkovisko v Täsch zdarma.

Poloha

Hotel Best Western Alpen Resort sa nchádza na pokojnom, slnečnom mieste, v blízkosti centra. Potraviny, nákupné možnosti a žel. stanica Zermatt 200m od hotela.

Lyžovanie, skibus, skipas

Lanovka Gornergrat 300m, ľadovec Theodul 900m, bežkárske trate Tasch 7km. Zastávka skibusu 50m. Hotel má vlastnú kyvadlovú dopravu (zdarma) na/zo žel. stanice Zermatt-info na recepcii.
Viac o stredisku na lyžovanie Zermatt.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, minibar, čajový a kávový bar, rádio, telefón, káblovú TV, trezor, Wi-Fi zdarma, väčšina balkón alebo terasu.
Možnosť 2 prepojených izieb na vyžiadanie.
Všetky izby sú nefajčiarske.

Stravovanie

Polpenzia – bohatý raňajkový bufet, 5-chodové servírované večere, šalátový bar, 1x v týždni tematický večer so živou hudbou, 1x v týždni taliansky večer s privítacím nápojom, 1x gala večera, 1x menu „prekvapenie“, 1x fondue večer. Vianočná a silvestrovská večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Alpen Resort Hotel, Zermatt má recepciu, hotelovú lobby, TV miestnosť, štýlovú reštauráciu, bar, internetový kútik za poplatok, Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove (zdarma), lyžiareň, výťah, hotelové parkovisko v Täsch zdarma (na vyžiadanie a len do vyčerpania kapacity).

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén (8x10), sauna, vírivka, telocvičňa, soľný kúpeľ (v Arca) v cene. Solárium a masáže za poplatok na mieste.

Zábava, aktivity

Stolný tenis zdarma. Stolný futbal za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Detská postieľka zdarma, detský kútik.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu, sauny, vírivky, telocvične, stolného tenisu
  • soľný kúpeľ
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Zermatt je „car free rezort“ a nie je povolený príjazd autami. Nutné zaparkovať na parkovisku v Täsch (7km). Shuttle vlak za poplatok na mieste (jazdí každých 20 min., cesta trvá cca 12min.)

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Zermatt

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost