Chalet CASTOR & POLUX

Zermatt / Valais-Wallis / Švajčiarsko

lyžiarske stredisko Zermatt

Pre náročných
400m od lanovky
Vírivka
Wifi

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Chalety patria medzi unikátne a ojedinelé ubytovania v stredisku Zermatt – luxusné, samostatne stojace trojpodlažné chaty s krásnym výhľadom na Zermatt. Hoci nehľadia na Matterhorn, sú na úpätí, na ktoré svieti slnko hneď od rána.

Poloha

Chalet Castor a Chalet Pollux má výhodnú polohu na pokojnom mieste s „nadhľadom“ a zároveň len pár minút chôdze od centra, hlavné námestie je asi 4min od prepájacieho tunela (200m od chaletov). Vzhľadom na to, že Zermatt je „car free“ stredisko, dostupnosť chaty je cez prepájací tunel a výťah. K dispozícii sú tiež elektromobily – asistenčná služba Vám odvezie batožinu a aj nákupy podľa potreby. Oba domy stoja hneď vedľa seba a sú si vzájomne zrkadlovým obrazom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Asi 200m od údolnej stanice lanovky Matterhorn Express, kde končí aj zjazdovka, je na úrovni ulice tunel, ktorý vedie k výťahu v skale – odtiaľ je to už len 2min pohodlnej chôdze k chatám. Lyže a lyžiarky je možné si odložiť v lyžiarni v tuneli.
Viac o stredisku na lyžovanie Zermatt.

Izby, apartmány

Príjemné horské ubytovanie kombinuje útulnosť a pohodlnosť s kompletným vybavením, aby Vám nič nechýbalo.
Chalety sú vybavené najnovšími technológiami, ploché TV obrazovky s viac než 100 satelitnými kanálmi, DVD (TV a DVD v každej spálni), osobný počítač, resp. laptop a bezdrôtové pripojenie na internet. K útulnosti pridáva krb na drevo v obývacej miestnosti. Plne vybavený kuchynský kút je samozrejmosťou. Chaty využívajú geotermálne kúrenie a prispievajú tak aj k ochrane prírodného prostredia.
Chalet má tiež vlastnú horúcu vírivku na terase.
Chalet 8 – každá chata je pre max 8 osôb, má 4 dvojlôžkové spálne a 4 kúpeľne.

Stravovanie

Individuálne v základnej cene, okrem termínov 22.12.-11.01., kedy je v cene už aj „catering“ s polpenziou a ďalšími službami podľa popisu.
Pri objednaní polpenzie je v cene profesionálny personál so šéfkuchárom, ktorý Vám priamo v chate pripraví gurmánsku polpenziu, k čomu patrí aj otvorený bar a neobmedzená konzumácia výberu vín 6 dní v týždni. Rozmaznávať Vás budú delikátnymi varenými alebo kontinentálnymi raňajkami – podľa želania, popoludňajším čajom, kanapkami pred večerou a trojchodovými gurmánskymi večerami s výberom vín či šampanského šesť zo siedmych večerov.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Pri ubytovaní v Chalet Castor & Polux, Zermatt máte k dispozícii kompletný servis služieb a asistenciu v mieste pobytu. Dostupnosť chaty z centra a železničnej stanice je cez prepájací tunel a výťah a k dispozícii pre chalety sú elektromobily – asistenčná služba odvezie batožinu a aj nákupy podľa potreby.
Pri objednaní cateringu je v cene aj denné upratovanie a výmena bielizne uprostred týždňa.
Ku caterigovému servisu patrí aj personál k dispozícii pre zjednanie ďalších služieb, ktoré by ste mohli využiť – výber správneho lyžiarskeho vybavenia v požičovni, zakúpenie skipasov, rezervácia obedu, objednanie masáže, starostlivosť o deti a podobne.

Šport, relax, wellness

Chalet Castor aj chalet Pollux majú vlastnú horúcu vírivku na terase.
Lyžovanie v Zermatt možné celoročne.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie zdarma. Prístelka navyše na vyžiadanie za poplatok.
Možnosť vopred rezervovať aj baby sitting či opatrovanie detí.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred za poplatok – len v niektorých chaletoch.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami, resp. polpenziou
 • prenájom apartmánu
 • posteľnú bielizeň, uteráky
 • balíček na privítanie
 • drevo do krbu
 • spotrebu energií, kúrenie
 • wifi pripojenie na internet, káblovú TV a pod. (okrem prípadných telefónnych účtov)
 • miestne taxy
 • naplnenie chladničky na požiadanie (nezahŕňa cenu produktov a taxi)
 • záverečné upratovanie
 • asistenciu pri príchode a odchode vrátane taxíkov v prípade potreby dennú návštevu v apartmáne (asistenčná služba, na požiadanie)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • môže byť požadovaná vratná kaucia

Možnosť doobjednať

 • prístelka
 • upratanie chaty
 • raňajky + denné upratovanie
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Cenovú ponuku ubytovania s cateringom vo všetkých termínoch Vám zašleme na požiadanie.
• VOPRED je možné na vyžiadanie rezervovať tiež tranfery, skipasy, lyžiarsku školu, prenájom lyžiarskeho vybavenia, rezervovať reštauráciu či Spa, Baby sitting a pod. Tieto služby objednávajte pri rezervácii.

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› Zermatt

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost