Chalet ZEUS

Zermatt / Valais - Wallis / Švajčiarsko

Lyžiarske stredisko Zermatt

1,6 km od lanovky
Pre náročných
Wifi
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

**** / Skvele vybavená desingová chata s výhľadom na Materhorn.

Poloha

Chalet Zeus a chalet Zeus 2 sú luxusné vzájomne zrkadlovo otočené apartmány typu Penthouse v podkrovnej časti nedávno postaveného chaletu v centre Zermatt, rezortu bez áut. Nachádzajú sa v časti Spiss, na začiatku strediska v blízkosti hlavnej ulice, cca 8 minút chôdze. Železničná stanica asi 5 min. od apartmánov. Klientom je pri príchode aj odchode zabezpečená asistencia vrátane dopravy taxíkom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Chalet je v blízkosti údolnej stanice lanovky Sunnegga Express, asi 5 minút chôdze. Miestny autobus má zastávku hneď pri budove.
Viac o stredisku na lyžovanie Zermatt.

Izby, apartmány

Jednopodlažné podkrovné apartmány Zeus s výhľadom na Zermatt majú každý asi 170 m2 a sú dostupné výťahom. Každý z apartmánov je pre max 6 osôb, má 3 dvojlôžkové spálne a 2 kúpeľne. Hoci sú apartmány situované v podkroví so šikmým dreveným stropom, pôsobia zároveň útulne a priestranne vďaka vysokým stropom. Vysoké južne orientované okná poskytujú úžasný výhľad na Zermatt vo dne aj v noci, panoráma striech a majestátneho Matterhorn-u, lyžovanie teda nebude jediným zážitkom z pobytu. V prípade prenájmu oboch apartmánov súčasne majú klienti k dispozícii celé vrchné podlažie budovy s obytným priestorom pre 12-14 osôb.
Apartmány majú otvorenú dizajnovú kuchyňu, plne vybavenú, s jedálenskou časťou s masívnym dreveným stolom a elegantným posedením. Priestranná obývacia časť má široký krb na drevo, pohodlný gauč a kreslá a jemné osvetlenie. Priestor ústi do južne orientovaného balkónu s výhľadom.
Tri priestranné a útulné spálne majú šikmé drevené stropy. Jedna kúpeľňa má vaňu, sprchu a WC, druhá veľkú sprchu a WC.

Stravovanie

Individuálne.
Možnosť doobjednať raňajky spojené s denným upratovaním.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Chalet Zeus, Zermatt má apartmány dostupné výťahom. Má tiež práčovňu a lyžiareň. Apartmány sú plne vybavené pre komfortný pobyt – osobný počítač a bezdrôtové pripojenie na internet, veľká plochá obrazovka, DVD, sat / káblová TV.
Klientom je pri príchode aj odchode zabezpečená asistencia vrátane dopravy taxíkom, nakoľko stredisko je „car free“ a vozidlo je nutné zaparkovať ešte pred Zermatt-om.

Rodina, deti

Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Prístelka navyše na vyžiadanie za poplatok.

Extra

Zviera povolené iba na vyžiadanie vopred a len vo vybraných apartmánoch.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa

 • prenájom apartmánu
 • posteľnú bielizeň, uteráky
 • balíček na privítanie
 • drevo do krbu
 • spotrebu energií, kúrenie
 • wifi pripojenie na internet, káblovú TV a pod. (okrem prípadných telefónnych účtov)
 • miestne taxy
 • naplnenie chladničky na požiadanie (nezahŕňa cenu produktov a taxi)
 • záverečné upratovanie
 • asistenciu pri príchode a odchode vrátane taxíkov
 • v prípade potreby dennú návštevu v apartmáne (asistenčná služba, na požiadanie)
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • Môže byť požadovaná vratná kaucia.

Možnosť doobjednať

 • prístelku
 • upratanie chaty
 • raňajky + denné upratovanie
 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je nedeľa. Ubytovanie je možné od 16,00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10,00 hod. V okrajových termínoch sezóny možné aj skrátené či atypické pobyty, na vyžiadanie. V top termínoch ako je Silvester či Vianoce môže byť pobyt na min. 14 nocí.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Skype renytravel_anna
Tel.: 00421 2 5464 0661
Mail: info@renytravel.sk

Zastihnete nás
telefonicky medzi 8-19h,
mailom nonstop, osobne po dohode.
Viac info: Cestovná kancelária

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka na mieru Reny Travel cestovná kancelária | Created by: My Utmost