Hotel ALPEN VILLAGE ***

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

Pri svahu
Bazén a Sauna
Wi-Fi
Parkovisko
Pes povolený

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Obľúbený hotel s výbornou polohou priamo pri svahu na strane Teola / Mottilino, s bazénom, saunou a dobrou cenou!
Rezort je v posledných rokoch modernizovaný a rozširovaný a už je ho možné objednať ako Alpen Resort ****.

Poloha

Alpen Village Hotel sa nachádza v obľúbenom lyžiarskom stredisku Livigno v nadmorskej výške 1.830m na svahu v časti Teola. Centrum Livigno je vzdialené asi 1,5km, spojenie cez deň skibusom zdarma, večer hotelový minibus zdarma. V centre je množstvo obchodov - výhodné nakupovanie vďaka bezcolnej zóne (duty free), tiež bary a reštaurácie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy s recepciou, ktorá je prepojená so siedmimi 3-poschovými budovami postavenými v alpskom štýle. Tieto sú vzájomne prepojené chodbami a vnútorným schodiskom.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšia lanovka Teola Pianoni-Bassi je od hotela len asi 100 m - stačí prejsť z lyžiarne cez parkovisko. Možnosť zlyžovať až k hotelu. Zastávka skibusu zdarma 50 m od hotela - spojenie na vleky Carosello a Costaccia na opačnej strane údolia zdarma. Free ski termíny so skipasom v cene v decembri a apríli.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

Príjemné jednoduché v alpskom štýle zariadené izby s možnosťou prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, TV s plochou obrazovkou, wifi pripojenie na internet zdarma. Izby sú rôzne orientované podľa polohy v rámci hotela.
 • Izba Standard – asi 16-20m2, v dvojlôžkovej, trojlôžkovej (18-20m2) a štvorlôžkovej (18-20m2, poschodová posteľ) verzii, zľava na 3. a 4. lôžku.
 • Izba Economy – asi 16-20m2, dvojlôžková, prístelka len na požiadanie, s kobercom, bez výhľadu.
 • Izba Panorama – asi 16-20m2, s vaňou alebo sprchou, dvojlôžková, prístelka len na požiadanie, s kobercom, panoramatický výhľad na údolie Livigno, niektoré izby majú aj balkón.
 • Izba Family – asi 30-32m2, pre 4-6 osôb, zľava od 4.lôžka, pozostáva z dvoch prepojených izieb standard, niektoré majú 2 kúpeľne, niektoré len 1, v druhej izbe môže byť poschodová posteľ.
 • Junior Suita – asi 30m2, pre 1-5 osôb, v horskom štýle, novo renovovaná kúpeľňa so sprchou a vaňou, balkón s výhľadom na údolie Livigno.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu (7,30-10h), 3-chodové servírované večere (18-21h) s možnosťou výberu hlavného jedla, bufet šalátov a predjedál. Hotel ponúka aj talianske špeciality, typické jedlá regiónu Valtellina a Livigno, domáce cestoviny, "pizzoccheri" aj dezerty. K dispozícii aj bezlepkové jedlá, bufet, resp. na požiadanie. Nápoje nie sú v cene. Obedy, resp. plná penzia na požiadanie, tiež možná redukcia len na ubytovanie s raňajkami.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Alpen Village, Livigno má recepciu, reštauráciu, panoramatický bar, vínnu pivnicu s 250 vínami z celého Talianska, halu s posedením, vetraná miestnosť pre fajčiarov v blízkosti recepcie, vyhrievaná úschovňa lyží a lyžiarok, Wi-Fi zdarma. Hotel nemá výťah, portier na požiadanie. Veľké parkovisko za hotelom. Priestory a stretnutia a firemné eventy. Hotel je priebežne renovovaný po prevzatí novou sieťou Bivio (pred pár rokmi známy ako Villaggio San Carlo).

Šport, relax, wellness

Wellness zóna pre klientov zdarma - vnútorný bazén s rôznou hĺbkou a priľahlou relaxačnou zónou, 2 vonkajšie sauny na spôsob švédskych sáun. 2 vonkajšie vírivky (leto). Vybavená telocvičňa. Masáže na požiadanie za poplatok.

Zábava, Aktivity, Letná dovolenka

Večerný animačný program v hotelovom bare.
Hotel je v lete orientovaný aj na cyklistov, k dispozícii vybavená miestosť na bicykle s technickým vybavením aj užitočými materiálmi pre bikerov. Prenájom bicyklov Scott.

Rodina, deti

Deti do 3 rokov s 2 dospelými zdarma. Herňa pre deti. Detské menu na požiadanie.
Večerné zábavné programy, súťaže pre deti (v talianskom jazyku). Animačný program pre deti 9,30-12h, 15-18,30h a 20,30-22h, resp. podľa sezóny a rozpisu na mieste. Aktivity rozdelené podľa skupín pre deti vo veku 4-8 rokov a 9-12 rokov.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok, nepovolené v spoločných priestoroch.

Doprava

Individuálna.

Cenník

Cena zahŕňa (v zime)

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness zóny
 • wifi v izbách aj spoločných priestoroch zdarma
 • miniklub pre deti v určených časoch
 • večerné animácie (podľa programu)
 • skipas len v termínoch Free Ski na začiatku a konci sezóny
 • telefonickú asistenčnú službu

Možnosť doobjednať

 • trezor € 10,00 depozit (platba na mieste)
 • malé zviera € 10,00 / deň (platba na mieste)
 • župan € 15,00 / prenájom + € 10,00 kaucia (platba na mieste)
 • skipas
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota. Skrátené pobyty len na vyžiadanie a iba v niektorých termínoch. Ubytovanie je možné v deň príchodu od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Mapa

mapa Hotel Alpen Village, Livigno

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost