Hotel INTERMONTI ****

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

150 m od svahu
Bazén a sauna
Internet
Pes povolený
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

*** / Starší 4* hotel Intermonti na dobrom mieste pár metrov od lyžiarskeho svahu a lanovky Teola nad strediskom Livigno. Bazén, sauna, parkovanie.

Poloha

Hotel Intermonti tvoria 4 budovy, ktoré sú vzájomne prepojené vnútornými chodbami. Nachádza sa v stredisku Livigno (bezcolná zóna) v nadmorskej výške 1.830 m asi 1,5 km od centra v časti Teola, blízko svahu. Hotel je už starší, preto ho odporúčame športovo ladeným klientom, ktorí ocenia jeho polohu a stačí im obyčajné ubytovanie.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky sú vzdialené cca 150 m, na svah prejdete pešo len krížom cez parkovisko. Zastávka skibusu zdarma – spojenie na opačnú stranu údolia pri hoteli (20 m). Skipas v cene vo Free Ski termínoch.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek majú kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV. Nové izby Design boli nedávno renovované. Izby v hlavnej budove majú väčšinou balkón.
Izby v depandancoch - budovy Cassana, Saliente a Monte Vago – sú bez balkónu alebo s balkónom. Jednolôžková izba na vyžiadanie za príplatok.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky podávané formou bufetu, 3-chodové večere s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Silvestrovská a vianočná večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Intermonti, Livigno má recepciu, reštaurácia, bar, taverna, vyhrievaná úschovňa lyží a lyžiarok, wifi pripojenie na internet zdarma. Parkovisko zdarma, garáž za poplatok na mieste.

Šport, relax, wellness

Vnútorný bazén, sauna, vírivka a turecký kúpeľ - podľa tarifu buď v cene alebo za poplatok na mieste.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov zdarma, detská postieľka zdarma na vyžiadanie, prípadná strava za poplatok na mieste. Mini club.

Extra

Malé zviera povolené na vyžiadanie za poplatok.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

  • ubytovanie s polpenziou
  • využívanie bazénu
  • účasť na miniklube / animačných programoch
  • wifi zdarma
  • vonkajšie parkovanie zdarma
  • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

  • miestna taxa v prípade zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

  • garáž € 15 /noc, na požiadanie
  • skipasy
  • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost