Hotel LAC SALIN ****+

Livigno / Lombardia / Taliansko

lyžiarske stredisko Livigno

Pri svahu
Bazén & Wellness
Wifi
Parkovanie

Ubytovanie

Naše hodnotenie

****+ / Kvalitný hotel Lac Salin na slnečnom mieste pri lyžiarskom svahu v blízkosti Carosello, s bazénom a wellness zónou v obľúbenom lyžiarskom a duty-free stredisku Livigno.

Poloha

Jeden z top rezortov v obľúbenom stredisku Livigno, hotel Lac Salin s novým wellness centrom má dobrú polohu pár krokov od svahu asi 1 km od pešej zóny v centre Livigna.

Lyžovanie, skibus, skipas

Najbližšie vleky 25 m, lanovka Carosello 3000 asi 300 m v dostupnosti na lyžiach. Bežkárske trate asi 300 m. Prepojenie na opačnú stranu údolia časť Teola /Mottolino skibusom zdarma.
Viac o stredisku na lyžovanie Livigno.

Izby, apartmány

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (vo všetkých typoch) sú rôznorodo moderne dizajnovo zariadené, majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, sušič na vlasy, kúpací plášť, telefón, trezor, sat TV, pripojenie na internet, minibar (konzumácie za poplatok), samostatný regulačný systém teploty na izbe a balkón.
 • Superior – asi 28m2, priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchou.
 • De Luxe – asi 32m2, východná orientácia, vybavenie ako Superior.
 • Prestige – asi 42m2, južne orientovaná, kúpeľňa so sprchou a vaňou, 2 umývadlá.

Stravovanie

Polpenzia – drink na privítanie, raňajky formou bufetu, servírované 5-chodové večere so šalátmi, predjedlami a dezertmi z bufetu v reštaurácii Lac Salin. Silvestrovská či Vianočná gala večera v cene.

Vybavenie hotela, ďalšie služby

Hotel Lac Salin, Livigno má reštauráciu, bar, salónik, panoramatická terasa, fajčiarsky salónik, seminárna miestnosť, vyhrievaná úschovňa lyží a lyžiarok, garáž alebo parkovacie miesto zdarma. Prenájom a servis lyží priamo v hoteli (za poplatok). Wifi pripojenie na internet v hoteli zdarma.

Šport, relax, wellness

Nové wellness centrum Mandira SPA, vstup pre klientov zdarma – vnútorný bazén s relaxačnou zónou, vírivka, fínska sauna, aromatická sauna, turecký kúpeľ, kneipp, solárium. Za poplatok skrášľovacie kúry s produktmi Maria Galland, klasické a orientálne masáže, senný kúpeľ, zábaly a pod.

Zábava, aktivity

Na Silvestra gala večera so živou hudbou. Týždenný program aktivít pre hostí zdarma.

Rodina, deti

Deti do 2 rokov bez nároku na lôžko alebo vo vlastnej postieľke zdarma, strava za poplatok na mieste podľa konzumácie. Postieľka na vyžiadanie za poplatok. Detská herňa

Extra

Zviera povolené na vyžiadanie pri rezervácii za poplatok na mieste, nie sú povolené v spoločných priestoroch.

Doprava

Individuálna. Na požiadanie zabezpečíme transfer k ubytovaniu alebo dopravu pre skupiny.

Cenník

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s polpenziou
 • využívanie bazénu a wellness
 • wifi zdarma
 • parkovanie zdarma
 • telefonickú asistenčnú službu

Povinné doplatky

 • miestna taxa podľa zavedenia miestnymi úradmi

Možnosť doobjednať

 • skipasy
 • komplexné cestovné poistenie

Zľavy, akcie, lastminute

Aktuálne akcie, prebiehajúce Firstmoment alebo Lastminute zľavy budú zohľadnené v kalkulácii a zaslané s ponukou ako odpoveď na rezerváciu.

Rezervácia

Dĺžka pobytu, nástup na pobyt

Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je štandardne sobota, na požiadanie aj iný, podľa sezóny. Ubytovanie je možné v deň príchodu od cca 14,00 hod. Izby je nutné uvoľniť v deň odchodu do cca 10,00 hod.

Kalkulácia ceny

Pre cenovú kalkuláciu vyplňte nasledovný rezervačný formulár: zadajte preferovaný termín, počet osôb, pri deťoch uveďte aj vek v čase pobytu a svoje kontaktné údaje. Ak máte špeciálne požiadavky, preferovaný typ stravovania, alternatívne termíny, ktoré Vám vyhovujú, máte záujem o viacero izieb, objednanie dopravy a pod., uveďte tieto informácie do poznámky. Na základe uvedených parametrov obdržíte aktuálnu cenu s kalkuláciou a informáciu o postupe, ako rezerváciu záväzne potvrdiť.
Termín pobytu od: do:
* Polia označené hviezdičkou sú povinné. Do poznámky uvádzajte ďalšie informácie, napr. požadované zloženie izieb, alternatívne termíny pobytu, typ stravovania ...
Rezervácia je nezáväzná, na jej základe obdržíte cenovú ponuku podľa zadaných parametrov. Rezervácia sa stáva záväznou až po potvrdení cestovnou kanceláriou a úhradou zálohy zo strany klienta. Viac informácií k pobytom s CK Reny Travel nájdete na stránke Klientsky servis.

Ďalšie hotely a apartmány v stredisku -› ubytovanie Livigno

cestovná kancelária

RENY TRAVEL, s.r.o.
Brodská 5
841 04 Bratislava

Tel.: 00421 2 5464 0661
Mobil 00421 918 792 636
WhatsApp 00421 918 792 636
Mail: info@renytravel.sk

Skype: renytravel_anna

Otváracie hodiny: v pracovné dni 9-18h
Viac info: Cestovná kancelária

Kontaktný formulár

Rýchly kontakt:


© 2015 Dovolenka Reny Travel cestovná kancelária. | Created by: My Utmost